10 czerwca 2018 r. – X Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. W poniedziałek ks. Mateusz Mszę Świętą z racji rocznicy święceń kapłańskich odprawi o godz. 18:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

2. W środę 13 czerwca kolejna rocznica objawień Matki Bożej w Fatimie. Po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się procesja fatimska wokół świątyni. Zapraszamy do udziału ze świecami. W tym dniu też wspominamy Św. Antoniego, dlatego też poświęcimy kolejna kapliczkę, właśnie ku czci św. Antoniego. Dziękujemy za ofiary na ten cel.

3. XX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Świnoujskie Wieczory Organowe rozpoczniemy w najbliższy piątek o godz. 19:00. Zapraszamy do udziału. Bilety do nabycia przed koncertem.

4. Na Świątynie Opatrzności zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 1409 zł. Niech Pan Bóg ofiarodawcom obficie wynagradza.

5. Kilka słów o pracach remontowych: Otóż obecnie ściany w kościele są zagruntowane i po ustaleniu koloru oraz przeschnięciu będzie malowanie. Natomiast wieża została zaimpregnowana przeciw robakom i w tym tygodniu będzie zabezpieczona środkiem przeciwpożarowym. Przygotowujemy się też do położenia izolacji pionowej fundamentów wzdłuż ścian na zewnątrz kościoła, na których jest wymieniony tynk oraz wysypanie specjalnego żwirku przy ścianie, by padający deszcz wsiąkał w ziemie, a nie odbijał się na ściany.

6. Wyjazd wypoczynkowo – rekolekcyjny dla dzieci do Zakopanego odbędzie się w dniach: 05-12.07.2018r. Koszt to 580 zł. Trasy górskie będą dostosowane do dzieci. Więcej informacji u ks. Pawła.

7. Dziękujemy za wszelkie ofiary na remonty i funkcjonowanie parafii.

8. Jubilatom i Solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *