17 czerwca 2018 r. – XI Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. W piątek zakończenie roku szkolnego, z tej racji podczas Mszy Świętych i nabożeństwa czerwcowego będziemy dziękować za ten czas.

2. XX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Świnoujskie Wieczory Organowe w piątki o godz. 19:00. Zapraszamy do udziału. Bilety do nabycia przed koncertem.

3. W najbliższą niedzielę po każdej Mszy Świętej można będzie złożyć ofiarę na Caritas z przeznaczeniem na wakacyjny wyjazd dla dzieci z ubogich rodzin.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 Ksiądz Proboszcz będzie sprawował dziękczynną Eucharystię z racji 25. rocznicy święceń kapłańskich. Po Mszy Świętej zaprasza na poczęstunek w sali Św. Jana Pawła II. Kto pragnie włączyć się w to dziękczynienie, niech się czuje zaproszony.

5. Również w przyszłą niedzielę Eucharystia rozpoczynająca sezon letni o godz. 20:00 na plaży (przy głównym wejściu).

6. 30 czerwca 2018 r. w katedrze szczecińskiej święcenia kapłańskie przyjmie dk. Łukasz Paluch, który pochodzi ze Świnoujścia, z Parafii pw. Bł. Michała Kozala. Organizowany jest autokar na tę uroczystość. Więcej informacji w zakrystii.

7. Wyjazd wypoczynkowo – rekolekcyjny dla dzieci do Zakopanego odbędzie się w dniach: 05-12.07.2018r. Koszt to 580 zł. Trasy górskie będą dostosowane do dzieci. Więcej informacji u ks. Pawła.

8. W dniach 25-29.09 zapraszamy do uczestnictwa w Archidiecezjalnej Pielgrzymce na Jasną Górę. Na szlaku tegorocznego pielgrzymowania: Sandomierz, Koprzywnica z zespołem pocysterskim i jedynymi w Polsce relikwiami św. Walentego, Zawichost, Zespół klasztorny oo. Bernardynów w Opatowie, Kazimierz Dolny, Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej w Tarnobrzegu, Archiopactwo Cystersów w Jędrzejowie, Ujazd, Baranów Sandomierski. Szczegółowe informacje w gablotach, bądź do wzięcia w zakrystii. Zapisy u ks. Mateusza, bądź w zakrystii.

9. Zapraszamy do czytania i nabywania prasy katolickiej, szczególnie naszej gazetki Christus regnat oraz do odwiedzenia sklepiku parafialnego, a także kawiarenki i biblioteki w sali św. Jana Pawła II.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary na remonty i funkcjonowanie parafii.

11. Jubilatom i Solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *