24 czerwca 2018 r. – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

Ogłoszenia

Autor:

1. Dziś o godz. 11.30 Ksiądz Proboszcz będzie sprawował dziękczynną Eucharystię z racji 25. rocznicy święceń kapłańskich. Po Mszy Świętej zaprasza na poczęstunek w sali Św. Jana Pawła II. Kto pragnie włączyć się w to dziękczynienie, niech się czuje zaproszony.

2. Dziś po każdej Mszy Świętej można będzie złożyć ofiarę na Caritas z przeznaczeniem na wakacyjny wyjazd dla dzieci z ubogich rodzin.

3. Również dziś Eucharystia rozpoczynająca sezon letni o godz. 20:00 na plaży (przy wyjściu na wysokości ul. Powstańców Śląskich).

4. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedziele o godz. 16:15, a od poniedziałku do soboty o 17:30.

5. We wtorek o godz. 18.00 Msza Św. w intencji Radia Maryja, TV Trwam, dzieł wokół nich powstałych oraz za Ojca Świętego i kapłanów.

6. W piątek o godz. 15:00 Godziną Miłosierdzia rozpoczynamy adorację eucharystyczną trwającą do Mszy Świętej wieczornej, a po Eucharystii kolejny koncert w ramach Świnoujskich Wieczorów Organowych. Bilety do nabycia przed koncertem.

7. W sobotę o 7:00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP z udziałem Pielgrzymów Diecezjalnej Pielgrzymki Rowerowej, którzy po Mszy Świętej wyruszą z naszego kościoła na Jasną Górę.

8. W sobotę również po Mszy Świętej wieczornej adoracja eucharystyczna ze śpiewem, do godz. 21:00, zakończona indywidualnym błogosławieństwem.

9. 30 czerwca w katedrze szczecińskiej święcenia kapłańskie przyjmie dk. Łukasz Paluch, który pochodzi ze Świnoujścia, z Parafii pw. Bł. Michała Kozala. Organizowany jest autokar na tę uroczystość. Więcej informacji w zakrystii.

10. W przyszłą Niedzielę po Mszy Świętej o 17.00 spotkanie członków Żywego Różańca.

11. Przypominamy, Drodzy, że w Domu Bożym, jakim jest kościół obowiązuje odpowiedni godny strój, bo pokazuje on czy naprawdę wiem gdzie jestem, po co tu jestem i przede wszystkim czy wiem z Kim się tu spotykam.

12. Dziękujemy za ofiary na remonty i funkcjonowanie Parafii, a także za wszelką życzliwość oraz zaangażowanie w życie naszej Wspólnoty.

13. Jubilatom i Solenizantom życzymy Bożego błogosławieństwa.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *