10 lipca – XV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Gościmy o. Piotra Koźlaka, redemptorystę, który zapozna nas z ofertą katolickiego wydawnictwa Homo Dei a jednocześnie już rozpoczyna wprowadzenie do misji świętych które będziemy przeżywać w przyszłym roku jubileuszu 50 – lecia naszej Parafii.
 2. Msza Święta i spotkanie Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci we wtorek o 18:00.
 3. W sobotę wspomnienie NMP z Góry Karmel (Szkaplerznej). Jest to święto wszystkich, którzy noszą szkaplerz, szczególnie karmelitański. Po Eucharystii o 18:00 będzie można przyjąć ten znak przynależności do Maryi i uczestnictwa w dobrach duchowych Rodziny Karmelitańskiej.
 4. Msze Święte w naszym kościele sprawowane są w niedziele o: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 17:00. Po ostatniej Eucharystii niedzielnej jest adoracja do g. 19:00. Msze Święte od poniedziałku do piątku są o: 7:00, 7:30 i 18:00, a w soboty o 7:00 są Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, a Msze o: 7:30 i 18:00. Spowiedź podczas Mszy oraz piątkowej adoracji, która rozpoczyna się o 15:00 Koronką i trwa do Mszy wieczornej.
 5. Drodzy, przypominamy nieustannie o godziwym stroju w świątyni. Nie może to być strój plażowy typu podkoszulka, krótkie spodenki i klapki czy też sukienka mini z dekoltem. Twoim strojem okazujesz szacunek dla osoby z którą się spotykasz, bądź brak szacunku i możesz być powodem grzechu.
 6. Od przyszłej Niedzieli do 21 lipca będziemy przeżywać ponownie Misje u Stóp Krzyża.
 7. W piątek o godz. 19 w naszym Sanktuarium kolejny koncert w ramach Świnoujskich Wieczorów Organowych. Bilety do nabycia przed koncertem przy drzwiach wejściowych.
 8. W przyszłą niedzielę będzie u nas. Ks. dr Marek Zołoteńki, proboszcz z Wałbrzycha. Po Mszach Świętych można będzie złożyć ofiarę na budowę kościoła w Wałbrzychu.
 9. Dziękujemy za wszelkie ofiary, zaangażowanie i życzliwość.
 10. Zachęcamy do czytania i nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli i naszej parafialnej gazetki Christus Regnat.
 11. Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask Bożych.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.