3 lipca – XIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Miesiąc lipiec to czas czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Stosowna litania i koronka w piątki na zakończenie adoracji – o 17:30 oraz w niedziele na rozpoczęcie adoracji po wieczornej Eucharystii.
  2. Gościmy dziś przedstawicieli Wspólnoty Cenacolo, którzy podzielą się z nami świadectwem nawrócenia. Dłuższe spotkanie o 19:00.
  3. Za tydzień będziemy gościć o. Piotra Koźlaka, redemptorystę, który zapozna nas z ofertą katolickiego wydawnictwa Homo Dei, a jednocześnie będzie to rozpoczęcie przygotowania do Misji Świętych, które będziemy przeżywać w przyszłym roku obchodząc 50-lecie naszej Parafii.
  4. Zapraszamy do pogłębienia swojej wiary poprzez udział w nabożeństwach w naszej świątyni. W poniedziałki po Mszy o 7:30 modlitwy za konających, w środy o 18:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki Nabożeństwo Eucharystyczne z modlitwą o powołania o 17:30, a o 23:00 adoracja – Godzina Święta, w piątki adoracja od 15:00 (rozpoczynamy Koronką do Miłosierdzia Bożego) do 18:00 (kończymy modlitwami do Krwi Chrystusa), w soboty o 7:00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, a po wieczornej Eucharystii różaniec i adoracja Najświętszego Sakramentu do 21:00. Każdy Dzień Pański – Niedzielę kończymy adoracją od 18:00 do 19:00.
  5. Przypominamy Drodzy o godnym stroju w kościele aby uszanować Jezusa Króla i nie być powodem grzechu dla kogoś.
  6. Zapraszamy do nabywania i czytania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa niedzielnego oraz naszej parafialnej gazetki „Christus Regnat”.
  7. Dziękujemy za modlitwę, serdeczność, oraz ofiary na parafię i prowadzone inwestycje. Wykonane zostały już sedilia (fotele) w prezbiterium. Koszt wyniósł 28 tys. zł. Ofiarodawcom na ten cel, składamy serdeczne „Bóg zapłać”!
  8. Niech Pan błogosławi Jubilatom i Solenizantom, zaś wszystkim naszym Parafianom i Gościom życzymy opieki Opatrzności Bożej!

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.