26 czerwca – XIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Wsłuchujemy się dziś w świadectwo pana Dariusza. Ponadto po każdej Mszy Świętej można nabyć u niego odzież z chrześcijańskim przesłaniem. Zapraszamy na 19:00 na dłuższe świadectwo pana Dariusza.
 2. Nabożeństwo czerwcowe dziś po wieczornej Eucharystii, a do czwartku włącznie o 17:15.
 3. We wtorek w Bazylice Archikatedralnej w Szczecinie odbędą się obchody z racji pięćdziesiątej rocznicy utworzenia diecezji. Różaniec o 17:00, Eucharystia o 18:00. Zapraszamy chętnych do udziału (dojazd we własnym zakresie), a wszystkich o modlitwę za Kościół nad Odrą i Bałtykiem.
 4. Miesiąc lipiec to czas czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Stosowna litania i koronka w piątki na zakończenie adoracji – o 17:30 oraz w niedziele na rozpoczęcie adoracji po wieczornej Eucharystii.
 5. Z kalendarza liturgicznego: we wtorek wspomnienie św. Ireneusza, w środę uroczystość św. Piotra i Pawła, w piątek św. Ottona, patrona archidiecezji
 6. W czwartek pierwszy koncert w ramach Międzynarodowego Festiwalu Organowego Świnoujskie Wieczory Organowe o 19:00. Zapraszamy!
 7. W tym tygodniu przypadają pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca.
 8. W piątek Msze Święte o 7:00, 7:30, 9:00 (wynagradzająca za grzechy, po której jest Droga Krzyżowa) i po południu o 18:00. Zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty podczas wszystkich Eucharystii oraz podczas adoracji od 15:00. W tym dniu ks. proboszcz odwiedzi chorych. Zachęcamy do udziału w adoracji całonocnej. Zapisy w zakrystii.
 9. W pierwszą sobotę miesiąca zapraszamy do realizacji nabożeństwa I sobót miesiąca. Jak zawsze różaniec wynagradzający i medytacja różańcowa po Mszy Świętej wieczornej. W tym dniu poranną Eucharystią w kościele pw. NMP Gwiazdy Morza rozpocznie się Męski Różaniec. Ks. Piotr odwiedzi chorych w godzinach przedpołudniowych, ks. Paweł uczyni to w terminie późniejszym.
 10. W przyszłą niedzielę będziemy gościć wspólnotę Cenacolo, do której należą trzeźwiejący narkomani i alkoholicy. Podczas każdej Mszy Świętej krótkie świadectwo, a o 19:00 dłuższe spotkanie.
 11. Dziękujemy za wszelkie ofiary i zaangażowanie w życie parafii.
 12. Jubilatom i Solenizantom rozpoczynającego się tygodnia życzymy wielu łask Bożych.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.