10 listopada – XXXII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Dziś w przededniu Narodowego Święta Niepodległości Eucharystia w intencji Ojczyzny o g. 13:00. Po niej na Placu Słowiańskim uroczystości z udziałem władz, służb mundurowych, przedstawicieli różnych instytucji.
  2. Jutro w Narodowe Święto Niepodległości Msze Święte o 7:00, 8:30, 10:00 i 17:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za Polskę – naszą niepodległą Ojczyznę.
  3. W najbliższy wtorek Eucharystia w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci. Po niej spotkanie członków tej wspólnoty w Sali św. Jana Pawła II. Zapraszamy także nowe osoby!
  4. W czwartek katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z kl.III o 17:00 w salce na plebanii.
  5. Listopad jest czasem szczególnie poświęconym modlitwie za zmarłych. Nabożeństwa wypominkowe od niedzieli do piątku po Mszy Świętej o godz. 17:00, zaś w soboty o 16:15 zaś w każdą niedzielę listopada procesja za zmarłych o 15:00 na cmentarzu.
  6. W przyszłą niedzielę o 11:30 Msza Święta inicjacyjna dla dzieci przygotowujących się do życia eucharystycznego z poświęceniem modlitewników, które można nabywać w sklepiku parafialnym.
  7. W przyszłą niedzielę obchodzimy w Kościele Światowy Dzień Ubogich. Pamiętajmy, że wspieranie potrzebujących jest bardzo ważnym elementem życia chrześcijańskiego.
  8. Film Nieplanowane będzie wyświetlany w kinie do czwartku włącznie o 12:45. Osoby zainteresowane tematem obrony życia zapraszamy w czwartek po wieczornej Mszy do Sali św. Jana Pawła II.
  9. Dziękujemy za wszelkie ofiary na wypominki, na parafię oraz na ubogich i misje.
  10. Pozdrawiamy wszystkich Jubilatów i Solenizantów życząc jednocześnie Bożego błogosławieństwa.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *