3 listopada – XXXI Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Przypominamy, że od 02.11 do końca marca Msze Święte wieczorne od poniedziałku do soboty o godz. 17:00.
 2. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych od niedzieli do piątku po Mszy Świętej o godz. 17:00, zaś w soboty o 16:15. Kartki na wypominki znajdują przy wyjściu z kościoła. Są na nich konkretne daty, by wiedzieć, w którym dniu jest modlitwa. Prosimy wypisywać imiona zmarłych w mianowniku, czyli np. Stanisław – mężczyzna, Stanisława – kobieta. Kartki z ofiarą prosimy składać do skrzynek z napisem:
 3. Od 01.11 do 08.11. można uzyskać odpust za zmarłych pod następującymi warunkami: pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, ponadto stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Te konkretne odpusty można uzyskać tylko za zmarłych.
 4. W każdą niedzielę listopada procesja za zmarłych o 15:00 na cmentarzu. Modlitwie przewodniczą kapłani z parafii lewobrzeża Świnoujścia. Dziś prowadzi nasza parafia.
 5. W najbliższy wtorek Msza Święta zbiorowa za zmarłych o g. 17:00.
 6. W tym tygodniu pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy do ofiarowania Komunii Świętej w intencji nowych powołań do służby w Kościele. Zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne o powołania o 16:30 oraz godzinę świętą o 23:00 jak w każdy czwartek.
 7. W czwartek katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z kl.III o 17:00 w salce na plebanii.
 8. W związku ze zmianą godziny Mszy wieczornych sobotnie adoracje są do g. 20:00.
 9. Zachęcamy do czytanie i nabywania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa niedzielnego oraz naszej gazetki Christus regnat, gdzie można przeczytać artykuł o owocach, jakie zrodziły się w naszej parafii podczas miesiąca misyjnego.
 10. Zapraszamy do korzystania ze sklepiku parafialnego, w którym można nabyć kalendarze na przyszły rok. W Sali św. Jana Pawła II znajduje się kawiarenka czynna w niedziele do godz. 14:00. Dochód z niej przeznaczony jest na Caritas.
 11. Za zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej, pomoc przy demontażu dekoracji świątecznych, życzliwość oraz ofiary mówimy: Bóg zapłać!
 12. Życzymy wszelkich potrzebnych łask Jubilatom i Solenizantom rozpoczynającego się tygodnia.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *