10 października – XXVIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Dziś Dzień Papieski. Po Mszach Świętych będzie można wesprzeć Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która wspiera zdolną, ale ubogą młodzież.
  2. Dziś o 11:30 Msza Święta inicjacyjna z poświęceniem różańców dla dzieci komunijnych.
  3. Trwa październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w niedziele po wieczornej Mszy Świętej, czyli ok. 17:50, zaś od poniedziałku do piątku o 17:15, w soboty po wieczornej Mszy, czyli ok. 18:50. Dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie w poniedziałki, środy i piątki.
  4. Spotkania kręgu biblijnego odbywają się w poniedziałki po wieczornej Mszy Świętej w salce na plebanii. Zapraszamy do poznawania we wspólnocie Pisma świętego.
  5. We wtorek Msza Święta w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci o 18:00, a po niej spotkanie w Sali św. Jana Pawła II.
  6. W środę rocznica objawień fatimskich. Procesja wokół kościoła z figurą Matki Bożej po wieczornej Eucharystii. Zapraszamy! Po procesji spotkanie Rycerzy św. Jana Pawła II.
  7. Ludzi młodych, którzy chcieliby porozmawiać z księdzem na nurtujące tematy zapraszamy w czwartki na 19:15. Ks. Paweł organizuje również wyjazd do Szczecina na nocne czuwanie młodzieżowe. Będzie to 29/30.10. Więcej informacji u ks. Pawła.
  8. W piątek Dzień Dziecka Utraconego. Nabożeństwo przy Pomniku Dzieci Utraconych na cmentarzu o 16:30, zaś o 18:00 w kościele pw. NMP Gwiazdy Morza Msza Święta. Pamiętajmy o dzieciach, których krótkie życie doczesne zakończyło się w wyniku poronienia. One żyją w Bogu, niech żyją także w naszych sercach i pamięci.
  9. Chcemy się podjąć wykonania ołtarza głównego w formie tryptyku. Koszt wykonania to ok. 150 000 zł. Jeśli ktoś z Was, Drodzy Parafianie i Goście, chciałby mieć udział w tym dziele, to prosimy o kontakt z księdzem proboszczem lub wpłatę na konto z dopiskiem: ofiara na ołtarz, lub na tacę również z tym dopiskiem. Dziękujemy za wszelkie ofiary, życzliwość i zaangażowanie.
  10. Niech Bóg obdarza swym błogosławieństwem Jubilatów i Solenizantów.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *