11 grudnia – III Niedziela Adwentu

1. Przeżywana dziś III Niedziela Adwentu określana jest też jako Niedziela Gaudete – radości z racji na bliskość Uroczystości Bożego Narodzenia.

2. Po każdej Mszy Świętej przy wyjściu z Sanktuarium można do puszki składać ofiary na pomoc Kościołowi na Ukrainie.

3. Przy bocznym wejściu do Sanktuarium można nabywać wciąż kartki świąteczne, świece, stroiki rozprowadzane przez Caritas, natomiast przez ministrantów sianko. Opłatki natomiast można nabywać dziś w sklepiku a w tygodniu także w zakrystii.

4. Zachęcamy do zabierania przy wejściu do kościoła kolejnego cytatu z Pisma świętego, aby to Słowo w ciągu tygodnia rozważać jako forma tego duchowego przygotowania do Uroczystości Bożego Narodzenia.

5. Zapraszamy do udziału w Roratach, które w naszym Sanktuarium są codziennie rano o 6.45, natomiast po południu we wtorek, czwartek i piątek dla dzieci zwłaszcza o godz. 17.00.

6. We wtorek p 17.00 Msza Święta o godz. 17.00 również Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci oraz spotkanie w Sali św. Jana Pawła II.

7. W środę natomiast o 17.00 Msza Święta Rycerzy Św. Jana Pawła II oraz również spotkanie w Sali Rycerskiej.

8. Niech Dobry Bóg wynagradzam Wam Drodzy Parafianie i Goście Waszą ofiarność na funkcjonowanie naszej Parafii.

9. Gorąco pozdrawiamy Wszystkich Was, którzy w tym tygodniu będziecie przeżywać swoje imieniny bądź jubileusze. Niech Pan Bóg sprawi abyście doświadczyli Jego Miłości.