12 czerwca – 11. Niedziela Zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Zapraszamy na czerwcowe nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w niedzielę o godz. 16.15, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św.

2. W poniedziałek z okazji 13. dnia miesiąca, wspólna modlitwa za wstawiennictwem Pani Fatimskiej. Nabożeństwo fatimskie z procesją po wieczornej Mszy św.

3. W najbliższy piątek 17 czerwca, o godz. 18.00 młodzież z naszej parafii przystąpi do Sakramentu Bierzmowania, którego udzieli ks. bp Henryk Wejman.

W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie z Rodzicami młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania, zapraszamy również Świadków, o ile mogą przybyć.

Spotkania dla kandydatów we wtorek, środę i czwartek o godz. 19.00.

W czwartek po spotkaniu Spowiedź św. dla Kandydatów, Rodziców i Chrzestnych.

4. We wtorek Msza św. za wstawiennictwem Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci o godz. 18.00.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy przed Mszą św. o godz. 18.00.

6. W piątek o godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i Adoracja do rozpoczęcia przygotowania do Sakramentu Bierzmowania. Wtedy też okazja do Spowiedzi św.

7. W sobotę o godz. 7.00 Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP, Msza św. o godz. 7.30. Wieczorem Msza Św. o godz. 18.00 i Adoracja do godz. 21.00.

8. W przyszłą Niedzielę będziemy podczas Mszy św. o godz. 11.30 obchodzili szczególną uroczystość – 50. rocznicę Święceń Kapłańskich ks. Prałata Kazimierza Sasadeusza – który przez wiele lat pełnił posługę Proboszcza naszej Parafii. Wyraźmy swoją wdzięczność przez obecność i modlitwę podczas tej Mszy św. Po Mszy będzie możliwość złożenia życzeń Jubilatowi.

11. Jak można zauważyć postępują prace remontowe na zewnątrz i wewnątrz kościoła. Dziękujemy za każdą ofiarę składaną na ten cel. Serdeczne Bóg Zapłać. W przyszłą Niedzielę Caritas Diecezjalna będzie przeprowadzała zbiórkę do puszek na kolonie dla dzieci. Dziękujemy za ofiary składane w poprzednią Niedzielę na Świątynie Bożej Opatrzności.

12. Życzenia zdrowia, obfitości Bożych darów i łask przekazujemy solenizantom i jubilatom tygodnia. Zmarłych polecamy Dobroci i Miłosierdziu Boga samego. Gościom przybywającym do naszego miasta życzymy dobrego wypoczynku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *