12 lutego – VI Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Trwa nasze przygotowanie do Misji parafialnych. Prosimy abyście także w swoich osobistych modlitwach pamiętali o tym szczególnym wydarzeniu duchowym, które będzie miało miejsce w jubileuszowym roku powstania naszej Parafii.

2. W najbliższy wtorek 14 lutego przypada pierwsza rocznica ogłoszenia przez ks. Abpa Andrzeja Dzięgę, naszego kościoła Sanktuarium Chrystusa Króla. Z tej racji dziękczynna Msza Święta będzie w tym dniu o godz. 17.00. Zapraszamy do wspólnej dziękczynnej modlitwy za ten dar dla naszej Parafii i naszego miasta.

3. Przy naszym Sanktuarium formuje się grupa Rycerzy Chrystusa. Chętnych mężczyzn prosimy o kontakt z ks. Piotrem.

4. Rozpoczęły się ferie i w związku z tym mamy dla dzieci propozycje spędzenia trochę czasu na plebanii pod opieką katechetów. Zapraszamy w soboty od godz. 10.00 do 13.00 do salki ministranckiej.

5. Parafia św. Wojciecha na Warszowie organizuje pielgrzymkę do Izraela i Jordanii w dniach 3 – 11 listopada tego roku. Koszt uczestnictwa w pielgrzymce to 6200 zł plus 300 USD. Zapisy trwają do końca lutego. Chętnych prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

6. Wszystkim Wam Drodzy dziękujemy za Wasze ofiary które są przecież wyrazem Waszej wiary. Niech Dobry Bóg Wam za to obficie wynagradza!

7. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy w tym tygodniu przeżywacie swoje osobiste, bądź rodzinne święta, a więc imieniny lub jubileusze. Niech Miłosierny Bóg Ojciec darzy Was potrzebnymi ku zbawieniu łaskami.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.