5 lutego – V Niedziela zwykła

1. Trwamy w przygotowaniu do Misji parafialnych. Prosimy o modlitwę o owoce tego szczególnego czasu ożywienia naszej wiary. Jeżeli ktoś może i czuje się na siłach to prosimy o podjęcie postu. W tym miesiącu lutym uwagę skupiamy na sakramencie chorych o czym możemy więcej przeczytać w naszej gazetce parafialnej.

2. Dziś po Mszy świętej o godz. 13.00 spotkanie formacyjne dla kandydatów do sakramentu bierzmowania.

3. W tym tygodniu we wtorek Msza Święta o godz. 17.00 także zbiorowa za zmarłych. Prosimy kartki z wypisanymi zmarłymi przynosić do zakrystii.

4. W środę o 17.00 Msza święta Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II.

5. W sobotę z racji na międzynarodowy dzień chorych po Mszy świętej porannej będzie możliwość przyjęcia sakramentu chorych dla osób chorych.

6. Przypominamy, ze w gazetce parafialnej jest podawany plan czytania Pisma Świętego i zachęcamy do podjęcia tego ćwiczenia duchowego.

7. Wszystkim Wam Drodzy za wszelką życzliwość i składane ofiary niech obficie Dobry Bóg błogosławi, także Tym wszystkim którzy pomogli w demontażu dekoracji bożonarodzeniowej.

8. Pozdrawiamy wszystkich Was którzy w tym tygodniu będziecie przeżywać czy to imieniny czy urodziny czy jakiekolwiek jubileusze. Niech Miłosierny Bóg Ojciec posyła Wam Ducha świętego. Pozdrawiamy też wszystkich którzy w naszym mieście przeżywacie ferie uczestnicząc w tej Eucharystii w naszym Sanktuarium Chrystusa Króla.