12 sierpnia 2018 r. – XIX Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Dziś gościmy Siostry Dominikanki z Broniszewic, które posługują wśród dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Po Mszach Świętych można wesprzeć to dzieło, zaś część tacy dzisiejszej przeznaczona jest na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
2. Spotkanie Bractwa Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci we wtorek po wieczornej Mszy Świętej.
3. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte według porządku niedzielnego. Pamiętajmy również w tym dniu o modlitwie za naszą Ojczyznę z racji rocznicy bitwy warszawskiej oraz Święta Wojska Polskiego.
4. Zapraszamy na nabożeństwa do naszego kościoła. W środy przed Mszą Świętą wieczorną nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki nabożeństwo eucharystyczne, w piątki adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczynają ca się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15:00 do Mszy Świętej wieczornej (możliwość spowiedzi), w soboty Godzinki ku czci NMP o 7:00, a po wieczornej Eucharystii adoracja do 21:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
5. We wtorek wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, a w piątek św. Jacka.
6. XX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Świnoujskie Wieczory Organowe w piątki o godz. 19:00. Zapraszamy do udziału. Bilety do nabycia przed koncertem.
7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, w tym naszej gazetki parafialnej Christus Regnat, do korzystania z parafialnego sklepiku oraz kawiarenki i biblioteki w Sali św. Jana Pawła II.
8. Za wszelkie ofiary i zaangażowanie w życie naszej Wspólnoty Parafialnej oraz życzliwość mówimy serdeczne „Bóg zapłać!”.
9. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów, Jubilatów oraz wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii, udzielając wszystkim Bożego Błogosławieństwa.
Szczęść Boże!

ks. proboszcz Bogusław Gurgul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *