19 sierpnia 2018 r. – XX Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Pragniemy przypomnieć, że Msze Święte w naszej świątyni sprawujemy w niedziele o godz.: 7:00; 8:30; 10:00; 11:30; 13:00; 17:00 i 18:30, zaś w dni powszednie o 7:00; 7:30 i 18:00. Okazja do spowiedzi podczas każdej Mszy Świętej (kapłan jest zazwyczaj 15 minut wcześniej) oraz w piątki od 15:30 do 18:30.
2. Z kalendarza liturgicznego: w poniedziałek wspomnienie św. Bernarda, we wtorek św. Piusa X, w środę NMP Królowej, a w piątek święto św. Bartłomieja Apostoła.
3. XX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Świnoujskie Wieczory Organowe w piątki o godz. 19:00. Zapraszamy do udziału. Bilety do nabycia przed koncertem.
4. W sobotę po Mszy Św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą i śpiewem z towarzyszeniem zespołu parafialnego „Morze Miłosierdzia”. Zapraszamy na to piękne duchowe przeżycie.
5. W przyszłą niedzielę Uroczystość NMP Królowej Polski, gościć będziemy Pana Edwarda Orłowskiego z Białorusi. Po Mszy Świętej można będzie nabyć płyty z jego muzyką.
6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, w tym naszej gazetki parafialnej Christus Regnat, do korzystania z parafialnego sklepiku oraz kawiarenki i biblioteki w Sali św. Jana Pawła II.
7. Za wszelkie ofiary i zaangażowanie w życie naszej Wspólnoty Parafialnej oraz życzliwość mówimy serdeczne „Bóg zapłać!”.
8. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów, Jubilatów oraz wszystkich wypoczywających na terenie naszej parafii, udzielając wszystkim Bożego Błogosławieństwa.
Szczęść Boże!

ks. proboszcz Bogusław Gurgul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *