26 sierpnia 2018 r. – Uroczystość NMP Częstochowskiej

Ogłoszenia

Autor:

1. 1 września przypada pierwsza sobota miesiąca. Po porannej Mszy Świętej udamy się do chorych z posługą. Zachęcamy też do odprawiania nabożeństwa pierwszych sobót miesiąca, by wynagradzać za grzechy przeciwko Maryi. Adoracja w tym duchu po wieczornej Eucharystii. Pamiętajmy w tym dniu o modlitwie w intencji naszej Ojczyzny oraz ofiar II wojny światowej z racji rocznicy jej wybuchu.
2. Pan Edward Orłowski z Białorusi, który miał być dziś, ze względów organizacyjnych, przybędzie w przyszłą niedzielę. Zaprezentuje swoją muzykę i będzie można nabyć jego płyty.
3. Koncert finałowy XX Międzynarodowego Festiwalu Muzycznego Świnoujskie Wieczory Organowe w piątek o godz. 19:00. Zapraszamy do udziału. Bilety do nabycia przed koncertem.
4. Już niebawem rozpocznie się nowy rok szkolny. Już dziś zapowiadamy spotkanie z Rodzicami dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. Spotkanie to odbędzie się 9 września po Mszy Św. o godz. 11.30.
5. Spotkanie dla młodzieży, która pragnie przystąpić do Sakramentu Bierzmowania w niedzielę 9 września po Mszy Św. o godz. 10.00.
6. Są jeszcze miejsca na wrześniową pielgrzymkę na Jasną Górę i do sanktuariów południowo – wschodniej Polski. Zachęcamy! Więcej informacji w zakrystii.
7. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, szczególnie naszej parafialnej gazetki Christus Regnat, do korzystania ze sklepiku z dewocjonaliami oraz kawiarenki i biblioteki w sali św. Jana Pawła II.
8. Za wszelkie ofiary na rzecz naszej Parafii i kościoła oraz za zaangażowanie w życie naszej Wspólnoty i wszelką życzliwość mówimy: Bóg zapłać!
9. Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy doświadczenia Bożej Miłości.
Szczęść Boże!

ks. proboszcz Bogusław Gurgul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *