2 września 2018 r. – XXII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Dziś gościmy Pana Edwarda Orłowskiego, który prezentuje swoją muzykę. Po Mszy Świętej można nabyć Jego płytę.
2. Dziś też rozpoczyna się w naszej Parafii peregrynacja ikony Chrystusa Króla jako Pantokratora. Uroczyste wprowadzenie będzie mieć miejsce podczas Mszy Świętej o godz. 11.30. Ikona zagości w naszej Parafii do soboty włącznie. W każdy dzień o godz. 17.15 wystawienie Najświętszego Sakramentu połączone z Litanią do Ducha Świętego oraz częścią Różańca Świętego. Ponadto w ciągu dnia zapraszamy do indywidualnej modlitwy przed Ikoną.
3. Dziś po Mszy Świętej o 17.00 spotkanie modlitewno – formacyjne dla Członków Żywego Różańca w Sali Św. Jana Pawła II.
4. Przypominamy że w każdy poniedziałek o godz. 18.00 jest spotkanie grupy AA w Sali Św. Jana Pawła II. Jutro też podczas każdej Mszy Świętej, a zwłaszcza o godz. 18.00 będziemy się modlić o dary Ducha Świętego na nowy rok szkolny dla rodziców, katechetów, nauczycieli, dzieci i młodzieży. Wszystkich zapraszamy do tej modlitwy.
5. We czwartek o 17:30 nabożeństwo eucharystyczne, a od 23:00 do 24:00 zapraszamy na Godzinę Świętą, by adorować Jezusa w Ogrójcu.
6. W piątek, jako że jest to I piątek miesiąca Msze Św. o godz. 7.00, 7.30, 9.00 (wynagradzająca za nasze grzechy, a następnie Droga Krzyżowa) oraz po południu Msze św. o 17.00 i 18.00. Możliwość spowiedzi podczas każdej Mszy Św., a także od 15.30 do 18.30. Zapraszamy do odprawienia I piątków miesiąca wszystkich, ale zwłaszcza dzieci, które w tym roku przystąpiły do I spowiedzi i Komunii Świętej.
7. W najbliższą niedzielę, tj. 09.09 będziemy gościć ks. Mirosława Bilickiego, który prowadzi w Polsce jeden z dwóch Domów Modlitwy, których pomysłodawczynią była Marta Robin – mistyczka i stygmatyczka, która pięćdziesiąt lat nie spała, nie jadła i nie piła karmiąc się jedynie raz w tygodniu Komunią Świętą. Ks. Mirosław będzie u nas z członkami tej wspólnoty, by przybliżyć nam osobę Marty Robin.
8. W najbliższą niedzielę po Mszy Św. o godz. 10:00 spotkanie dla młodzieży, która w tym roku szkolnym pragnie przystąpić do Sakramentu Bierzmowania, a po Mszy Świętej o 11:30 spotkanie dla Rodziców dzieci, które przystąpią do I Spowiedzi i I Komunii Świętej w tym roku szkolnym.
9. Dziękujemy za wszelkie ofiary na rzecz kościoła i Parafii.
10. Zapraszamy do sklepiku parafialnego z dewocjonaliami, z którego dochód przeznaczony jest na nasz kościół oraz do kawiarenki, z której dochód jest przeznaczony na Caritas.
11. Solenizantom i Jubilatom życzymy Bożego prowadzenia.
12. Niech Dobry Bóg przez przyczynę naszych Patronów błogosławi nam na ten rozpoczynający się nowy rok szkolny.
Szczęść Boże!

ks. proboszcz Bogusław Gurgul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *