5 sierpnia 2018 r. – XVIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. W ubiegłą niedzielę siostra Alberta i ks. Patrick zebrali na misje 12 025zł i 70 euro. Bóg zapłać.
2. Dziś gościmy Pana Stanisława Wiśniewskiego, który prezentuje nam książkę poświęconą Bożemu Miłosierdziu. Można ją nabyć przy wyjściu ze świątyni.
3. Również dziś podczas Eucharystii o godz. 10:00 i 11:30 wystąpi chór Altum z Parafii pw. Św. Stanisława Kostki w Szczecinie. Po tych Mszach krótki koncert. Zapraszamy.
4. Zmiana tajemnic Żywego Różańca po Eucharystii o godz. 17:00.
5. We wtorek Msza Święta zbiorowa za zmarłych o godz. 18:00.
6. Z czwartku na piątek będziemy gościć pielgrzymów z Podhala.
7. Są jeszcze miejsca na wrześniową pielgrzymkę na Jasną Górę i do sanktuariów południowo – wschodniej Polski, natomiast, jeśli ktoś jeszcze nie potwierdził swojego udziału w pielgrzymce do Meksyku lub nie zapłacił części złotówkowej pieniędzy za udział, proszony jest o kontakt telefoniczny z ks. Mateuszem.
8. W poniedziałek i środę zapraszamy na Apel Jasnogórski o godz. 21:00 w duchowej łączności z pielgrzymami z naszej diecezji zdążającymi na Jasną Górę.
9. XX Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Świnoujskie Wieczory Organowe w piątki o godz. 19:00. Zapraszamy do udziału. Bilety do nabycia przed koncertem.
10. Z kalendarza liturgicznego: jutro święto Przemienienia Pańskiego, w środę wspomnienie św. Dominika, w czwartek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), w czwartek święto św. Wawrzyńca, zaś w sobotę wspomnienie św. Klary.
11. W przyszłą niedzielę gościć będziemy Siostry Dominikanki z Broniszewic, które posługują wśród dzieci z niepełnosprawnością intelektualną. Po Mszach Świętych będzie można wesprzeć to dzieło, zaś część tacy będzie przeznaczona na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
12. Zapraszamy na nabożeństwa do naszego kościoła. W środy przed Mszą Świętą wieczorną nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki nabożeństwo eucharystyczne, w piątki adoracja Najświętszego Sakramentu rozpoczynają ca się Koronką do Miłosierdzia Bożego o 15:00 do Mszy Świętej wieczornej (możliwość spowiedzi), w soboty Godzinki ku czci NMP o 7:00, a po wieczornej Eucharystii adoracja do 21:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
13. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, do korzystania z parafialnego sklepiku oraz kawiarenki i biblioteki w Sali św. Jana Pawła II.
14. Dziękujemy za wszelkie ofiary i zaangażowanie w życie naszej Wspólnoty Parafialnej.
Szczęść Boże!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *