29 lipca 2018 – XVII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. W ubiegłą niedzielę Siostry Katarzynki otrzymały od nas na prowadzony przez siebie dom dla dziewcząt i kobiet uzależnionych 6920 zł. Niech Pan Bóg wynagradza hojność Waszych serc.
2. Dziś jeszcze o godz. 16:30 Nabożeństwo do Krwi Pana Jezusa.
3. Dziś posługę Słowa sprawuje w naszej Parafii ks.Patrick Micheni wraz z Siostrą Albertą, wywodzącą się z naszej Parafii, która posługuje na misjach w Kenii. Po Mszy Świętej ofiarą będzie można wesprzeć ich misyjną posługę.
4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W czwartek o 17.30 nabożeństwo pierwszo-czwartkowe o powołania i pragnienie modlitwy w naszej Parafii a od 23.00 do 24.00 Godzina Święta. W piątek Msze św. o 7.00, 7.30, 9.00 (wynagradzająca za nasze grzechy po której będzie jak zazwyczaj Droga Krzyżowa). O godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczniemy czas adoracji. Wieczorem Msze Święte o 17.00 i 18.00.
5. W piątek w czasie wakacyjnym o 19.00 kolejny koncert w ramach Świnoujskich Wieczorów Organowych. Bilety do nabycia przed Mszą Świętą przy wejściu do kościoła.
6. W sobotę o 7.00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP a po Mszy Świętej porannej ks. Paweł i ks. Jacek udadzą się do swoich chorych.
W sobotę na godz. 16.30 zapraszamy na koncert pt. „Niezwyciężona – Niepodległa” Spektakl jest wykonywany przez zespół The Welness Sound. Wstęp bezpłatny. Warto w tym roku odzyskania Niepodległości wziąć udział w takim spektaklu. Także w sobotę zachęcamy do odprawienia Nabożeństwa Pierwszych Sobót Miesiąca. Z tej racji po Mszy Świętej wieczornej będzie Różaniec i rozważanie maryjne.
7. W najbliższą niedzielę będziemy gościć chór z Parafii św. Stanisława Kostki, który będzie śpiewał podczas Mszy Świętych o godz. 10.00 i 11.30, a pomiędzy jedną, a drugą Mszą będzie można wysłuchać koncertu tego chóru.
8. Również w najbliższą niedzielę Państwo Wiśniewscy ze Stargardu zaprezentują piękną książkę o Bożym Miłosierdziu.
9. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku, do kawiarenki i biblioteki które mieszczą się w Sali św. Jana Pawła II.
10. W czwartek ruszyła z naszego kościoła XXXIV Szczecińska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę, w której możemy duchowo uczestniczyć. Z tej racji w poniedziałek, środę i i sobotę będziemy się spotykać w kościele o godz. 21:00 na apelowej modlitwie.
11. Dziś po Mszy Świętej o 11.30 poświęcenie pojazdów, a ofiary złożone przez kierowców są przeznaczone na zakup samochodów na misjach.
12. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów, Jubilatów, odpoczywających na ternie naszej Parafii i wszystkim Wam Drodzy Parafianie też błogosławimy.
Szczęść Boże!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *