22 lipca 2018 – XVI Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Dziś o swojej posłudze słowo mówią Siostry Katarzynki, które pracują z dziewczętami i kobietami uzależnionymi, szczególnie od narkotyków. Po Mszy Świętej będzie możliwość wsparcia ich ważnej pracy.
2. Dziś też gościmy chór z Parafii pw. Św. Stanisława Kostki ze Szczecina, który będzie śpiewał podczas Mszy Św. o 10.00 i 11.30 a pomiędzy będzie krótki koncert.
3. Również dzisiaj o 11.30 Mszę św. Prymicyjną odprawi neoprezbiter ks. Łukasz Paluch, który w naszym kościele przyjął Sakrament Chrztu Świętego. Na zakończenie Mszy Świętej udzieli prymicyjnego błogosławieństwa.
4. We czwartek o godz. 7.00 Msza Święta na rozpoczęcie Diecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Natomiast o 17.30 we czwartek nabożeństwo Eucharystyczne z modlitwą o powołania i pragnienie modlitwy w naszej Parafii .
5. W piątek od 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia rozpoczynamy czas adoracji, który trwa do Mszy Świętej wieczornej. Adoracja w naszym kościele jest też w sobotę po Mszy Świętej wieczornej do Apelu Jasnogórskiego .
6. W przyszłą niedzielę posługę Słowa będzie głosił ksiądz z Keni wraz z Siostrą Alicja, która pochodzi z naszej Parafii i też pracuje w Kenii na misjach. Ofiarą po Mszy Świętej będzie można wspomóc ich misyjną niełatwą prace.
7. Zachęcamy gorąco do akcji „Tornister pełen uśmiechu” by pomóc dzieciom z ubogich Rodzin a także dzieciom na Ukrainie. Plecak można zabrać od Pań z Caritasu w Sali Św. Jana Pawła II.
8. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku, a także do odwiedzenia kawiarenki w Sali Św. Jana Pawła II, gdzie też znajduje się biblioteka parafialna.
9. W każdy poniedziałek o godz. 18.00 w Sali św. Jana Pawła II odbywają się mitingi Grupy AA.
10. W piątek po Mszy Św. Wieczornej zapraszamy na kolejny koncert w ramach Świnoujskich Wieczorów Organowych. Bilety do nabycia przed koncertem przy wejściu do kościoła.
11. Pozdrawiamy także wszystkich Solenizantów, Jubilatów oraz wszystkich wypoczywających na terenie naszej Parafii, udzielając wszystkim Bożego błogosławieństwa.
Szczęść Boże!
ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *