13 listopada – XXXIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Dzisiejsza niedziela to kolejny dzień nowenny przygotowującej nas do Uroczystości Chrystusa Króla. Nowenna jest po Mszy Świętej wieczornej do Soboty włącznie.

2. W ramach przygotowania do tej szczególnej uroczystości od czwartku będziemy przeżywać rekolekcje, które poprowadzi o. Piotr Koźlak ze zgromadzenia księży Redemptorystów, Redaktor naczelny miesięcznika Homo Dei. Program tych duchowych ćwiczeń będzie następujący: w czwartek i piątek Msza Święta z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00 oraz 17.00, w sobotę Msze Święte z nauką rekolekcyjną o godz. 7.30 oraz 9.00. W niedziele nauki rekolekcyjne podczas każdej Mszy świętej.
Zapraszamy do Sakramentu spowiedzi świętej by Uroczystość odpustową przeżyć jak najlepiej. Możliwość spowiedzi podczas każdej Mszy świętej, a w piątek od 15.00 do 18.00. Uroczysta suma odpustowa będzie w przyszłą niedzielę o godz. 11.30. Niech to będzie czas świadomego ponowienia uznania Chrystusa jako Króla i poddania się Jego królewskiej władzy.

3. Nabożeństwa wypominkowe codziennie po Mszy Świętej wieczornej. Na stojakach są jeszcze kartki wypominkowe które można zabrać aby wypisać imiona i nazwiska naszych zmarłych i z ofiarą włożyć do skarbonek przy wejściu do kościoła.

4. Katecheza dla dzieci klas III we wtorek o godz. 17.00 w salce na plebanii.

5. Serdecznie pozdrawiamy Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia. Niech Boży pokój w Waszych sercach gości.

6. Wszystkim Wam Drodzy Parafianie i Goście dziękujemy za wszelkie ofiary za które niech Dobry Bóg hojnie wynagradza.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.