6 listopada – XXXII Niedziela zwykła

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca. Niedziela adoracyjna. Nie wychodźmy z kościoła bez błogosławieństwa, które jest na zakończenie adoracji.

2. Dzisiaj, jak w każdą niedzielę, o godz. 15.00 modlitwa na cmentarzu. Dziś tę modlitwę prowadzi nasza Parafia.

3. W najbliższy wtorek o godz. 18.00 Msza Święta Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci. Z racji na nabożeństwo wypominkowe nie będzie spotkania po Mszy Świętej.

4. W środę o godz. 17.00 w salce na plebanii katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych z kl. III.

5. W środę Msza Święta Rycerzy Zakonu św. Jana Pawła II i spotkanie formacyjne.

6. W piątek przypada Święto odzyskania Niepodległości naszej Ojczyzny. Msza Święta z udziałem władz miasta oraz orkiestry Marynarki Wojennej o godz. 10.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy, aby dziękować za dar Niepodległości, modlić się za tych którzy bohatersko oddali życie dla Niepodległości Polski oraz prosić, abyśmy ten dar utrzymali.

7. W piątek o godz. 18.30 oraz w sobotę o godz. 9.00 Msze święte w rycie trydenckim.

8. Przypominamy że Msze święte wieczorne także w tygodniu są o godz. 17.00. Tak będzie do końca marca.

9. Nabożeństwa wypominkowe po wieczornej Eucharystii. Na stojakach są jeszcze karti do pobrania. Prosimy, aby z ofiarą składać w specjalnych skarbonkach przy wejściu do kościoła, a w ciągu dnia za kratą na balkony.

10. Od piątku na zakończenie Mszy Świętej wieczornej będziemy przeżywać Nowennę przed Uroczystością Odpustową ku czci Chrystusa Króla w naszym Sanktuarium. W ten sposób też przygotujemy się do naszej Uroczystości pierwszy raz przeżywanej w naszym kościele jako Sanktuarium Chrystusa Króla.

11. Niech Dobry Bóg wynagradza Wam Drodzy za ofiary które składacie na funkcjonowanie naszej Parafii i Sanktuarium.

12. Serdecznie pozdrawiamy Tych, którzy w tym tygodniu będziecie przeżywać imieniny, urodziny, bądź jakiekolwiek jubileusze życząc przyjęcia Darów Bożych.

13. Trwajmy teraz z pokorą i miłością przed Jezusem obecnym w Eucharystii.