13 maja 2018 r. – Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

Ogłoszenia

Autor:

1. Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, która uświadamia nam, że celem naszego życia jest niebo.

2. Dziś podczas Mszy Świętej o godz. 11:30 dzieci z naszej parafii przyjmą po raz pierwszy Jezusa do swych serc. Biały tydzień: zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na nabożeństwo majowe o 17:30 i Eucharystię o 18:00 od poniedziałku do piątku.

3. Dziś także rocznica objawień fatimskich. Nabożeństwo majowe o godz. 16.00 wraz z poświęceniem kaplicy Matki Bożej Fatimskiej i procesją wokół świątyni. Zabierzmy ze sobą świece.

4. Nabożeństwa majowe od poniedziałku do soboty o 17.30, a w niedziele (z wyjątkiem dziś) o 16.15. W soboty gromadzimy się przy kapliczce Maryi na zewnątrz kościoła. Podczas tych nabożeństw będziemy modlić się także nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.

5. Wyjazd na Spotkanie Młodych Lednica 2000 będzie miał miejsce 2 – 3.06.2018. Lednica to piękny czas modlitwy i wielkie święto młodzieży. Więcej informacji i zapisy u ks. Pawła.

6. Za tydzień Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – jedno z największych świąt dla Kościoła. Wigilię Pięćdziesiątnicy rozpoczniemy w kościele św. św. Stanisława i Bonifacego w sobotę (19.05) Mszą Świętą o godz. 19:00. Następnie modlitewne czuwanie. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie członków wspólnot działających przy wszystkich świnoujskich parafiach.

7. W poniedziałek (14.05) święto św. Macieja Apostoła, a w środę (16.05) św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski. Jest to dzień imienin ks. abpa Andrzeja Dzięgi. Pamiętajmy w modlitwach o naszym Arcypasterzu.

8. Uroczysta Msza Święta – rocznica I spowiedzi i Komunii Świętej w przyszłą niedzielę o godz. 11:30.

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Niedzieli oraz naszej gazetki parafialnej Christus Regnat, gdzie można znaleźć m.in. ciekawe rozważania do niedzielnej liturgii Słowa.

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary na prowadzone remonty oraz funkcjo-nowanie parafii. Za zaangażowanie w życie naszej Wspólnoty oraz wszelką życzliwość mówimy: Bóg zapłać!

11. Jubilatom i Solenizantom życzymy obfitych Bożych łask!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *