6 maja 2018 r. – VI Niedziela Wielkanocna

Ogłoszenia

Autor:

1. Dziś po Mszy Świętej o 17.00 spotkanie członków Żywego Różańca. Zapraszamy także nowe osoby, pragnące poprzez tę szczególną modlitwę wypraszać łaski dla świata.

2. W najbliższy wtorek o 18.00 Msza Święta zbiorowa za zmarłych, a także w intencjach Stowarzyszenia Matki Bożej, Patronki Dobrej Śmierci. Po Eucharystii spotkanie członków tej wspólnoty. W tym dniu przeżywamy Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika – Głównego Patrona Polski. Suma odpustowa w kościele przy ul. Siemiradzkiego o godz. 19:00.

3. Projekcja filmu „Ziemia Maryi” w czwartek po wieczornej Mszy Świętej w sali św. Jana Pawła II.

4. W piątki po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na spotkania kręgu biblijnego.

5.W piątek po Mszy Świętej wieczornej rodzice dzieci pierwszokomunijnych przygotowują kościół do Uroczystości I Spowiedzi i Komunii Świętej.

6. Eucharystia z racji jubileuszu dziewięćdziesięciolecia posługi Sióstr Maryi Niepokalanej w Świnoujściu będzie sprawowana w piątek (11.05.) o godz. 18:00 w kościele pw. NMP Gwiazdy Morza. Uroczystości będzie przewodniczył ks. Abp Andrzej Dzięga. Poprzedzą ją nabożeństwo majowe i wykład o godz. 17:00.

7. W sobotę o godz. 15.00 odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych, nabożeństwo pokutne oraz I spowiedź dzieci, które w najbliższą niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.30 przyjmą Żywego Boga w I Komunii Świętej do swoich serc.

8. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy Święto Wniebowstąpienia Pańskiego.

9. W najbliższą niedzielę rocznica objawień fatimskich. Nabożeństwo majowe o godz. 16.00 z racji na udział w nim dzieci pierwszokomunijnych oraz poświęcenie kaplicy Matki Bożej Fatimskiej.

10. Nabożeństwa Majowe od poniedziałku do soboty o 17.30, a w niedziele (z wyjątkiem przyszłej) o 16.15. W soboty gromadzimy się przy kapliczce na zewnątrz kościoła.

11. Spotkania dla dzieci, które 20.05. będą przeżywać rocznicę I Komunii i spowiedzi świętej we wtorek o godz. 16:15 oraz w sobotę o godz. 10:00. Zapraszamy wraz z rodzicami.

12. Wyjazd na Spotkanie Młodych Lednica 2000 będzie miał miejsce 1/2.06 – 2/3.06.2018. Lednica to piękny czas modlitwy i wielkie święto młodzieży. Więcej informacji i zapisy u ks. Pawła.

13. Pielgrzymka do Meksyku wraz z uczestnictwem w uroczystościach odpustowych ku czci Matki Bożej w Guadelupe będzie miała miejsce na przełomie listopada i grudnia. Osoby zainteresowane prosimy o wpłatę zaliczki w wysokości 500 zł. u ks. Mateusza.

14. Pragniemy gorąco podziękować Władzom naszego Miasta i całej Radzie Miejskiej za przyznanie nam dofinansowania prac remontowych we wnętrzu wieży kościoła w wysokości 250 tysięcy zł. Prace te są ocenione na 305 tys. Zł

15. Dziękujemy za wszelkie ofiary na funkcjonowanie Parafii i prowadzone remonty

ks. proboszcz Bogusław Gurgul

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *