14 stycznia – II Niedziela zwykła

1. Przeżywamy dziś II Niedzielę w ciągu roku i jest to jednocześnie dla dzieci i młodzieży oraz pedagogów początek ferii zimowych. Życząc bezpiecznego i dobrego wypoczynku zachęcamy, aby nie zapominać o życiu duchowym, o codziennej modlitwie, niedzielnej Eucharystii a może i w tygodniu skoro jest więcej czasu.

2. Trwa czas wizyty duszpasterskiej, na którą umawiamy się telefonicznie. We czwartek po Mszy Świętej wieczornej będzie jeszcze modlitwa w intencji mieszkańców ulicy Wyspiańskiego. Ofiary z racji tejże wizyty nie wręczamy kapłanom ale składamy jeżeli możemy i mamy takie życzenie to prosimy składać do specjalnych skarbon przy wejściu do Sanktuarium.

3. W najbliższą Niedzielę podczas Mszy Świętej o 10.00 będziemy gościć Chór Kantylena oraz męski zespół Chwaty ze śpiewem kolęd. Po Mszy świętej będzie krótki koncert.

4. Niech Dobry Bóg wynagradza Wam za wszelkie składane przez Was ofiary abyśmy jako Parafia mogli funkcjonować i rozwijać. To jest Wasza świadomość przykazania kościelnego które wzywa do troski o Kościół ale i wyrazem Waszej Drodzy wiary.

5. Wszystkim Solenizantom oraz Jubilatom życzymy Bożego błogosławieństwa na co dzień.

SZCZĘŚĆ BOŻE!