21 stycznia – III Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Przeżywana dziś III Niedziela w ciągu roku to półmetek czasu ferii dla dzieci, młodzieży oraz pedagogów.

2. Dziś podczas Mszy Świętej o godz. 10.00 modli się z nami chór Kantylena wraz z męskim zespołem Chwaty pod kierunkiem p. Barbary Okoń. Po Mszy świętej będzie koncert kolęd.

3. Trwa jeszcze czas wizyty duszpasterskiej w naszych rodzinach. Rodziny naszej Parafii nawiedzamy jako duszpasterze bezpośrednio ale też i duchowo poprzez modlitwę za wszystkie Rodziny. Ofiary z racji wizyty prosimy nie wręczać kapłanom, ale składać do specjalnych skarbon przy wejściu do Sanktuarium. Również z tyłu Sanktuarium jest zestaw kolędowy jeżeli ktoś z różnych przyczyn nie może przyjąć wizyty kapłana.

4. W czwartek Msza św. wieczorna imieninowa ks. Miłosza.
Po Mszy św. Rycerze Św. Jana Pawła II będą kwestować na rzecz Fundacji Małe Stópki wspierającej dzieci uratowane przed aborcją oraz ich mamy.

5. W najbliższą sobotę wieczorna Adoracja Najświętszego Sakramentu ze śpiewem kolęd z towarzyszeniem zespołu Morze Miłosierdzia.

6. Za Wasze z serca płynące ofiary na funkcjonowanie naszego Sanktuarium niech Wam Dobry Bóg obficie wynagrodzi.

7. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Was, którzy w tym tygodniu będziecie imieniny, bądź jakiekolwiek jubileusze. Życzymy Wam doświadczenia bliskości Boga z Jego Miłością.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.