15 listopada – XXXIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Zgodnie z najnowszymi wytycznymi w naszym kościele może przebywać 50 osób. Balkony będą otwierane również w dni powszednie wieczorem, by siedzieć w odstępach.
  2. Dziś o 11:30 poświęcenie modlitewników dla dzieci z kl. III.
  3. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych od niedzieli do piątku po Mszy Świętej o godz. 17:00, zaś w soboty o 16:15. Kartki na wypominki znajdują przy wyjściu z kościoła. Są na nich konkretne daty, by wiedzieć, w którym dniu jest modlitwa. Prosimy składać je do skrzynek z napisem: wypominki.
  4. Różaniec wynagradzająco – pokutny za grzechy przeciw życiu, za profanacje Najświętszego Sakramentu i wszelkie grzechy w naszych rodzinach, Parafii i naszego miasta oraz nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników od poniedziałku do środy i w piątki o g. 19:30, w czwartki w ramach godziny świętej o 23:00, a w soboty i niedziele po Mszy Świętej z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Kto nie będzie mógł przyjść to prosimy o tej godzinie w swoim domu duchowo łącząc się odmawiać część Różańca która na ten dzień przypada.
  5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Chrystusa Króla – patronalne święto naszej parafii i kościoła. Uroczysta suma odpustowa o 11:30 z nabożeń-stwem i aktem oddania parafii Chrystusowi Królowi. Przeżyjmy ten dzień jako nasze święto. Pamiętajmy o modlitwie za naszą Wspólnotę Parafialną.
  6. Dziękujemy za modlitwę w intencji nas – kapłanów, za zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej oraz ofiary.
  7. Solenizantom i Jubilatom życzymy łask Bożych.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *