8 listopada – XXXII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Zgodnie z najnowszymi wytycznymi w naszym kościele może przebywać 50 osób. Balkony będą otwierane również w dni powszednie wieczorem, by siedzieć w odstępach.
 2. Wieczorne Eucharystie w dni powszednie o g. 17:00.
 3. Nabożeństwa wypominkowe za zmarłych od niedzieli do piątku po Mszy Świętej o godz. 17:00, zaś w soboty o 16:15. Kartki na wypominki znajdują przy wyjściu z kościoła. Są na nich konkretne daty, by wiedzieć, w którym dniu jest modlitwa. Prosimy składać je do skrzynek z napisem: wypominki.
 4. Decyzją Stolicy Apostolskiej w tym roku przez cały listopad można uzyskać odpust za zmarłych pod następującymi warunkami: pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, ponadto stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Te konkretne odpusty można uzyskać tylko za zmarłych.
 5. We wtorek Msza Święta w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej, Patronki Dobrej Śmierci.
 6. W środę Narodowe Święto Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o 10:00. Pamiętajmy, nie tylko w tym pięknym dniu, o modlitwie za Polskę.
 7. Różaniec wynagradzająco – pokutny za grzechy przeciw życiu, za profanacje Najświętszego Sakramentu i wszelkie grzechy w naszych rodzinach, Parafii i naszego miasta oraz nawrócenie dla zatwardziałych grzeszników od poniedziałku do środy i w piątki o g. 19:30, w czwartki w ramach godziny świętej o 23:00, a w soboty i niedziele po Mszy Świętej z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Kto nie będzie mógł przyjść to prosimy o tej godzinie w swoim domu duchowo łącząc się odmawiać część Różańca która na ten dzień przypada.
 8. W przyszłą niedzielę o 11:30 poświęcenie modlitewników dla dzieci z kl. III. Książeczki prosimy nabywać w sklepiku parafialnym.
 9. Odnowione są już wszystkie pojedyncze ławki, trwa renowacja również tych, które są przy ścianach. Z Bożą pomocą i dzięki Waszej ofiarności wkrótce wszystkie ławki i klęczniki będą odrestaurowane.
 10. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie w życie parafii, za troskę o Kościół – Mistyczne Ciało Chrystusa i kościół – świątynię. Bóg zapłać mówimy za wszelkie ofiary. Dziękujemy też za zrozumienie sytuacji, gdy poranne Msze Święte były odwołane, a intencje odprawiane przez kapłanów prywatnie na plebanii.
 11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej.
 12. Solenizantom i Jubilatom życzymy wielu łask Bożych.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *