16 lutego – VI Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Przypominamy, że w każdy poniedziałek o godz. 18:00 w Sali św. Jana Pawła II jest mityng Anonimowych Alkoholików, natomiast w ostatni poniedziałek jest mityng otwarty, czyli oprócz osób uzależnionych mogą przyjść zainteresowani tą tematyką.
  2. Prosimy, by podczas aklamacji „Oto wielka tajemnica wiary” stać, zgodnie z Ogólnym Wprowadzeniem do Mszału Rzymskiego. Przypominamy także, że na terenie Polski znak pokoju przekazuje się poprzez skłon głowy w kierunku najbliżej stojących osób z prawej i lewej strony.
  3. Trwa odnawianie ławek naszego kościoła. Koszt renowacji jednej wynosi 2300. Mamy nadzieję że z Bożą pomocą i ludzką życzliwością uda nam się te prace wykonać w tym roku.
  4. Intencje, które są zgłaszane drukujemy w gazetce. Zamawiających intencje prosimy by sprawdzić i w razie jakichś reklamacji wcześniej zgłosić.
  5. Dziękujemy za zaangażowanie w życie parafii oraz za wszelkie ofiary.
  6. Już dziś informujemy, że rekolekcje wielkopostne rozpoczniemy od 5 marca. Poprowadzi te ćwiczenia ks. Prof. Tadeusz Guz, znany dobrze może wielu z konferencji które można słuchać też w Internecie.
  7. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego, gdzie można nabywać ciekawe książki, dewocjonalia, okolicznościowe kartki, zaproszenia. Zapraszamy też do czytania prasy katolickiej: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego, Niedzieli z diecezjalnym dodatkiem oraz Christus Regnat – naszej parafialnej gazetki.
  8. Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask, a dzieciom, młodzieży i nauczycielom błogosławionych ferii!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *