9 lutego – V Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Jutro wspomnienie czciciela Chrystusa Króla – św. Jose Sancheza del Rio, którego relikwie będzie można uczcić po każdej Mszy Świętej.
  2. We wtorek wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. Msza Święta o 17:00 z namaszczeniem chorych, dla osób poważnie chorych i podeszłych w latach. Również ta Msza będzie w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej Śmierci.
  3. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach w naszej parafii! W niedziele adoracja po Eucharystii o 17:00 do 19:00, w poniedziałki po Eucharystii o 7:30 modlitwy za konających, w środy o 17:00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w czwartki o 16:30 nabożeństwo eucharystyczne za kapłanów, osoby konsekrowane, misjonarzy i katechetów i o nowe powołania, a także do Chrystusa Króla, a o 23:00 godzina święta, w piątki o 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja do wieczornej Mszy, a w soboty o 7:00 Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP i adoracja po Mszy wieczornej do 20:00.
  4. Prosimy, by podczas aklamacji „Oto wielka tajemnica wiary” stać, zgodnie z Ogólnym Wprowadzeniem do Mszału Rzymskiego. Przypominamy także, że na terenie Polski znak pokoju przekazuje się poprzez skłon głowy w kierunku najbliżej stojących osób z prawej i lewej strony.
  5. Dziękujemy za zaangażowanie w życie parafii oraz za wszelkie ofiary.
  6. Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask, a dzieciom, młodzieży i nauczycielom błogosławionych ferii!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *