2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego

Ogłoszenia

Autor:

  1. Dziś Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane w polskiej tradycji: Matki Bożej Gromnicznej. Poświęcenie gromnic na każdej Eucharystii, Msza Święta o 11:30 będzie przeżywana jako inicjacyjna dla dzieci pierwszokomunijnych z poświęceniem świec. 02.02. to w Polsce czas zakończenia śpiewu kolęd. Gromnice można nabyć w naszym sklepiku.
  2. Również w to święto przeżywamy Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Pamiętajmy w modlitwie o naszych Siostrach i o wszystkich osobach konsekrowanych.
  3. Jutro wspomnienie św. Błażeja – patrona chorych na gardło. Modlitwa za chorych na gardło z nałożeniem świec, czyli tzw. błażejki jutro po Mszy Świętej o 17:00.
  4. We wtorek wspomnienie św. Agaty. Poświęcenie chleba podczas każdej Eucharystii.
  5. W środę wieczorna Msza w intencji członków Żywego Różańca, a po niej spotkanie.
  6. 06.02. pierwszy czwartek miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo o 16:30 oraz na Godzinę świętą od 23:00 do 24:00.
  7. W pierwszy piątek miesiąca Msze Święte o 7:00, 7:30; 9:00 (wynagradzająca, po niej nabożeństwo do Serca Jezusowego oraz droga krzyżowa) oraz o 17:00. Możliwość spowiedzi podczas Mszy i adoracji od 15:30.
  8. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie w życie naszej rodziny parafialnej, szczególnie za pomoc prze demontażu szopki i ozdób świątecznych oraz za wszelkie ofiary.
  9. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów rozpoczynającego się tygodnia.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *