18 czerwca – XI Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Przeżywana dziś XI Niedziela w ciągu roku jest ostatnią niedzielą roku szkolnego. Z tej racji zapraszamy do wyrażenia Bogu wdzięczności za ten czas mijającego roku szkolnego, który nie był łatwym czasem dla naszej szkoły podstawowej. W piątek podczas Mszy Świętych będziemy Bogu dziękować za rok szkolny 2022/23.

2. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła na stojakach gazetkowych są wyłożone koperty na Seminarium i prosimy o wsparcie materialne formacji przyszłych kapłanów.

3. We wtorek po Mszy Świętej zapraszamy katechetów na spotkanie katechetyczne w Domu Parafialnym.

4. W środę Msza Święta o godz. 18.00 także w int. Radia Maryja, TV Trwam, Ojca Świętego i kapłanów naszej Parafii.

5. Nabożeństwa czerwcowe w kościele od poniedziałku do piątku o godz. 17.15 oraz w niedziele po Mszy Świętej wieczornej, a w sobotę przy kapliczce o godz. 17.30.

6. Codziennie w naszym Sanktuarium jest odmawiana Koronka do Bożego Miłosierdzia przed Mszą Świętą poranną oraz o godz. 15.00. Przypominamy i zapraszamy do tej szczególnej modlitwy.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej wieczornej będzie możliwość złożenia ofiar do puszki na Fundację Małych Stópek, która pomaga dzieciom uratowanym przed aborcją. Zbiórkę przeprowadzą Rycerze z Zakonu św. Jana Pawła II.

8. Serdecznie pozdrawiamy wszystkich, którzy w bieżącym tygodniu będziecie przeżywać swoje imieniny lub jubileusze. Prosimy Dobrego Boga, aby prowadził Was drogą świętości i zbawienia.

9. Pragniemy też wyrazić naszą wdzięczność Drodzy za Waszą wszelką pomoc materialną na rzecz Sanktuarium, jak też za Waszą modlitwę za nas, kapłanów posługujących w tej wspólnocie.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.