18 września – XV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Gościmy dzisiaj Jana ze zgromadzenia księży Filipinów wraz z Siostrami, którzy tworzą Wspólnotę Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa. Celem ich przybycia jest przybliżenie nam Boga Ojca z racji na to, że tworzą Dom Boga Ojca niedaleko Jasnej Góry. Będzie to miejsce na rekolekcje dla młodzieży, dorosłych oraz kapłanów. Przy okazji ich pobytu dostępne są też różne materiały, a można też ofiarą do puszki wesprzeć ich ważną posługę w Kościele.
  2. Po Mszy Świętej Caritas naszej Parafii zaprasza na poczęstunek przy bocznym wejściu kościoła, gdzie możemy się spotkać i porozmawiać
  3. Poświęcenie tornistrów dla najmłodszych uczniów dzisiaj podczas Mszy Świętej o 11.30.
  4. Po Mszy Świętej o godz. 11.30 spotkanie dla Rodziców dzieci które w przyszłym roku przystąpią do I Spowiedzi i Komunii świętej.
  5. Ze względu na trwający remont zakrystii prosimy by załatwiać tam tylko konieczne sprawy, jak choćby poświęcenia, a pozostałe w biurze parafialnym.
  6. Przypominamy, że zapisy do I Spowiedzi i Komunii świętej oraz do Sakramentu Bierzmowania na 2024 rok trwają do końca września.
  7. W najbliższy piątek przypada wspomnienie jednego z najbardziej znanych świętych czyli Ojca Pio. Jest też to dzień imienin Ks. proboszcza. Msza Święta imieninowa o godz. 18.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy by przede wszystkim uczcić św. O. Pio a po Mszy świętej na imieninowe spotkanie w naszej kawiarence.
  8. Wszystkim Wam Drodzy za składane przez Was ofiary, także na remont zakrystii niech Dobry Bóg hojnie wynagradza.
  9. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich Solenizantów oraz jubilatów tego tygodnia życząc obfitości Bożego błogosławieństwa. SZCZĘŚĆ BOŻE!

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.