25 września – XVI Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

1. Rodzina Przenajdroższej Krwi Pana Jezusa, którą gościliśmy w ubiegłą niedzielę, na tworzenie Domu Boga Ojca z Waszych ofiar zebrała 5790 zł. Niech Pan Bóg za tą hojność Wam wynagrodzi.
W najbliższy wtorek Msza Święta o 18.00 również w int. Radia Maryja, TV Trwam i dzieł wokół powstałych, w int. Ojca Świętego i kapłanów naszej Parafii.

2. W środę po Mszy Świętej wieczornej w Sali św. Jana Pawła II spotkanie Rycerzy Chrystusa Króla. Zapraszamy chętnych mężczyzn. Także w środę, po Mszy Św. wieczornej Rycerze Jana Pawła II będą kwestować na rzecz Fundacji Małych Stópek, opiekującej się samotnymi matkami i podejmującej działania w celu ratowania dzieci nienarodzonych.

3. W najbliższą Sobotę rozpoczyna się miesiąc Październik. Szczególny miesiąc modlitwy Różańcowej. Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.15, natomiast w sobotę i w niedzielę po Mszy Świętej wieczornej. Dzieci klasy III szkoły podstawowej zapraszamy trzy razy, czyli we wtorek, Środę i czwartek, natomiast dzieci klasy II szkoły podstawowej oraz młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania zapraszamy dwukrotnie w każdym tygodniu.

4. Przypominamy że zapisy do Sakramentu I spowiedzi i I Komunii świętej oraz sakramentu Bierzmowania na rok 2024 trwają do końca września.

5. 9 października nasz kleryk Michał Elsner ze Zgromadzenia księży Salwatorianów otrzyma święcenia kapłańskie w stopniu diakonatu. Polecamy Go Waszej Drodzy modlitwie, aby był świętym kapłanem.
Zakończyliśmy remont zakrystii naszego kościoła. Można zatem i zobaczyć te prace, i bez skrępowania przychodzić by załatwić niektóre sprawy czy też poświęcenia.

6. W tym tygodniu biuro parafialne będzie czynne tylko we wtorek po Mszy świętej wieczornej. Jeżeli będzie pilna potrzeba to prosimy o kontakt z księdzem po Mszy świętej.

7. Wszystkim Wam Drodzy za wszelkie Wasze ofiary na potrzeby i funkcjonowanie naszej Parafii.
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów bieżącego tygodnia, życząc wszelkich łask w Waszym życiu.

8. Wszystkim Wam Drodzy Parafianie i Goście naszego Sanktuarium Chrystusa Króla niech Dobry Bóg obficie błogosławi. Szczęść Boże!

ks. kan Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.