11 września – XXIV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Dziś po Mszy Świętej Caritas naszej Parafii zaprasza na poczęstunek przy bocznym wejściu kościoła, gdzie możemy się spotkać i porozmawiać.
  2. Ze względu na trwający remont zakrystii prosimy by tylko konieczne sprawy załatwiać jak choćby poświęcenia a pozostałe w biurze parafialnym.
  3. W najbliższy wtorek Msza Święta o 18.00 również w int. Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej śmierci a następnie spotkanie w kawiarence.
  4. W Środę o 18.00 również Msza Święta zakonu św. Jana Pawła II oraz spotkanie w kawiarence.
  5. W Środę będziemy przeżywać święto podwyższenia Krzyża Świętego a we czwartek Matki Bożej Bolesnej. Jest to też dzień imienin s. Dolorosy posługującej bardzo ofiarnie w zakrystii naszego Sanktuium. Z tej racji Msza święta we czwartek także w int. S. Dolorosy, która z racji na urlop przebywa w domu ale zapraszamy do wspólnej modlitwy w Jej intencji.
  6. W najbliższą Sobotę i Niedzielę będziemy gościć ks. Jana ze zgromadzenia księży Filipinów wraz z Siostrami, którzy przybędą jako Duchowa Rodzina Przenajświętszej Krwi. Celem ich przybycia będzie przybliżenie nam Boga Ojca z racji na to że tworzą Dom Boga Ojca niedaleko Jasnej Góry, gdzie będzie miejsce na rekolekcje dla młodzieży, dorosłych oraz kapłanów. W najbliższą sobotę adoracja będzie z ich oprawą muzyczną. Przy okazji ich pobytu dostępne będą też różne materiały i można będzie materialnego wsparcia ich ważnej posługi w Kościele.
  7. Przypominamy, że zapisy do I Spowiedzi i Komunii świętej oraz do sakramentu bierzmowania na 2024 rok trwają do końca września.
  8. W najbliższą Niedzielę poświęcenie tornistrów dla najmłodszych uczniów oraz po Mszy Świętej o 11.30 spotkanie dla Rodziców dzieci które w przyszłym roku przystąpią do I spowiedzi i Komunii świętej.
  9. Wszystkim Wam Drodzy za wszelkie składane ofiary dzięki którym możemy także prowadzić jeszcze konieczne prace remontowe aby przygotować nasze Sanktuarium na konsekracje i Jubileusz 50 lecia Parafii w przyszłym roku niech Dobry Bóg błogosławi.
  10. Pozdrawiamy wszystkich Solenizantów i Jubilatów bieżącego tygodnia życząc doświadczenia Bożej Miłości na co dzień.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.