4 września – XXIII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. W ubiegły czwartek rozpoczęliśmy remont zakrystii. Z tej racji wszystkie sprawy prosimy załatwiać w biurze parafialnym.
  2. Mamy przygotowaną książkę intencji na rok 20223 w związku z czym można już rezerwować sobie intencje Mszy Świętych.
  3. W najbliższą Środę po Mszy świętej wieczornej spotkanie z członkami Żywego Różańca. Zachęcamy też gorąco do włączenia się do modlitwy różańcowej w tej formacji.
  4. Do końca września przyjmujemy zapisy do I Komunii Świętej oraz do Sakramentu bierzmowania rok 2024. Przypominamy że końcowe przygotowanie do tych sakramentów tych sakramentów trwa dwa lata.
  5. Przypominamy o pielgrzymce na Jasną Górę i zapraszamy do udziału w niej. Przy okazji będzie można nawiedzić wiele ciekawych miejsc łącznie z Pragą. Zapisy po Mszy Świętej.
  6. Wszystkim Wam Drodzy dziękujemy za wszelkie ofiary na funkcjonowanie naszej Parafii oraz wszelkie gesty życzliwości.
  7. Pozdrawiamy serdecznie wszystkich którzy w tym tygodniu przeżywać będziecie swoje imieniny bądź różne jubileusze osobiste czy rodzinne i niech Dobry Bóg obdarzy Was wszelkim dobrem.
  8. Wszystkim odpowiedzialnym za wychowanie począwszy od Rodziców poprzez katechetów, wychowawców, Nauczycieli, Pedagogów niech Dobry Bóg napełnia swoją mądrością w kształtowaniu młodego, mądrego pokolenia. Wszystkich uczniów niech Pan Bóg chroni w tym nowym roku szkolnym i otwiera ich umysły na przyjęcie wiedzy a serca na przyjęcie wartości kształtujących ducha i charaktery. Szczęść Boże.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.