28 sierpnia – XXII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. W czwartek, 1 września, rocznica wybuchu II wojny światowej. Pamiętajmy w modlitwie o Ojczyźnie, ofiarach wojny oraz prośmy Boga i Królową Pokoju o dar pokoju na całym świecie.
    Zapraszamy do udziału we Mszy Świętej w tym dniu uczniów, rodziców, nauczycieli, by podziękować Bogu za wakacje i powierzyć Mu nowy rok szkolny. Z tej też racji możliwość spowiedzi dla dzieci i młodzieży od godziny 17.00.
    W pierwszy czwartek miesiąca zapraszamy na nabożeństwo o 17:30 oraz na Godzinę świętą od 23:00 do 24:00.
  2. W pierwszy piątek miesiąca Msze Święte o 7:00, 7:30; 9:00 (wynagradzająca, po niej nabożeństwo do Serca Jezusowego oraz droga krzyżowa) oraz o 18:00. Możliwość spowiedzi podczas Mszy i adoracji od 15:30. Ksiądz proboszcz w tym dniu odwiedzi chorych.
  3. W pierwszą sobotę miesiąca Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o 7:00 i Eucharystię o 7:30 jak w każdą sobotę. W tym też dniu ks. Miłosz odwiedzi chorych do których dotąd przychodził ks. Paweł. Adoracja po Eucharystii wieczornej połączona będzie z różańcem, medytacją nad tajemnicami różańcowymi w duchu wynagrodzenia Sercu Maryi.
  4. W najbliższą Niedzielę Apostołowie Miłosierdzia będą rozprowadzać autorską książkę „Miłosierdzie nieskończone z której dochód będzie przeznaczony na rozwój działalności wydawniczej dla dzieci.
  5. Wspólnota Kościoła Domowego rejonu Świnoujście zwraca się do wszystkich małżonków którzy chcą pogłębić wzajemną miłości jedność małżeńską i odczuwają potrzebą twórczego przeżywania miłości małżeńskiej w świetle wiary i pragną wychować dzieci w duchu chrześcijańskiej miłością jednocześnie nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie. Spotkanie informacyjne odbędzie się w przyszłą Niedzielę, 4 września po Mszy Świętej o godz. 11.30, w kawiarence w Sali św. Jana Pawła II.
  6. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie w życie naszej rodziny parafialnej, za ofiary. Podczas wakacji gościliśmy wielu księży i osoby świeckie zbierające ofiary na różne zbożne cele. Za otwarcie serc, wsparcie tych inicjatyw, niech Bóg obficie wynagrodzi.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *