21 sierpnia – XXI Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

XXI Niedziela zwykła – 21.08.2022 r.

  1. W ubiegłym tygodniu Siostry Dominikanki zebrały 15 900 zł na potrzeby swoich niepełnosprawnych podopiecznych. Niech Pan Bóg wszystkim za tą hojność serca wynagrodzi i jednocześnie niech Pan Bóg obficie błogosławi wszystkim Wam Drodzy Parafianie i Goście za wszelkie ofiary składane w czasie tych wakacji na różne dobre cele.
  2. Zapraszamy na Międzynarodowy Festiwal Muzyczny Świnoujskie wieczory organowe. W piątek o 19:00 koncert finałowy.
  3. Msze Święte w naszym kościele sprawowane są w niedziele o: 7:00, 8:30, 10:00, 11:30, 13:00 i 17:00. Po ostatniej Eucharystii niedzielnej jest adoracja do g. 19:00. Msze Święte od poniedziałku do piątku są o: 7:00, 7:30 i 18:00, a w soboty o 7:00 są Godzinki ku czci Niepokalanego Poczęcia NMP, A Msze o: 7:30 i 18:00. Spowiedź podczas Mszy oraz piątkowej adoracji, która rozpoczyna się o 15:00 Koronką i trwa do Mszy wieczornej.
  4. Jutro wspomnienie NMP Królowej, w środę będziemy przeżywać święto św. Bartłomieja Apostoła, w piątek uroczystość NMP Częstochowskiej, więc zachęcamy do uczczenia Pani Jasnogórskiej, której obraz znajduje się również w naszym kościele, w sobotę wspomnienie św. Moniki.
  5. Od 25 sierpnia, decyzją ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi, ks. Paweł Olewiński zostaje przeniesiony do Parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Mierzynie. Msza święta dziękczynna za 6 lat Jego intensywnej posługi i przykładnej postawy kapłańskiej będzie w czwartek o godz. 18.00. Gorąco zapraszamy do wspólnej dziękczynnej modlitwy za ten okres Jego posługi w naszej wspólnocie parafialnej.
  6. Także w czwartek po Mszy św. wieczornej Rycerze św. Jana Pawła II będą kwestować na rzecz Fundacji Małych Stópek, która prowadzi działania na rzecz dzieci nienarodzonych, zagrożonych aborcją.
  7. Panie z naszego Parafialnego Caritas zapraszają na słodki poczęstunek przy bocznym wyjściu z kościoła. Niech to będzie okazja do wspólnego spotkania, rozmowy i poznawania się.
  8. Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitych łask!

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.