2 czerwca – Dziewiąta Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Przeżywamy dziś IX Niedzielę w ciągu roku.

2. W najbliższy Wtorek Msza Święta o 17.00 zbiorowa za zmarłych. Prosimy aby kartki z imionami czy też nazwiskami przynosić do zakrystii.

3. W środę Msza Święta wieczorna także w intencjach Członków Róż rożańcowych. W czasie adoracji po Mszy Świętej będzie Różaniec, a po adoracji spotkanie w sali św. Jana Pawła II.

4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Pierwszy Piątek miesiąca. W tych dniach udamy się do chorych według uzgodnienia.

5. W piątek o godz. 9.00. Msza Święta wynagradzająca za nasze grzechy oraz Droga Krzyżowa. Przypominamy dzieciom kl. IV o kontynuacji nabożeństw Pierwszych Piątków miesiąca.

6. Trwa oktawa Uroczystości Najświętszego Serca Pana Jezusa. Procesja eucharystyczna wokół Sanktuarium na zakończenie Mszy Świętej wieczornej, a po procesji nabożeństwo czerwcowe oraz czas adoracji do 18.30 za wyjątkiem piątku, kiedy to adoracja jest przed Mszą Świętą od 15.00, a o 16.15 nabożeństwo czerwcowe.

7. W najbliższą niedzielę będziemy gościć o. Artura Wilczka, który posługuje na dalekiej Syberii. Po Mszy Świętej będzie można ofiarą wesprzeć Jego posługę w tych trudnych warunkach, o których z pewnością też opowie.

8. Niech Jezus wynagrodzi wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie procesji Eucharystycznej we Czwartek w Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa. Za przygotowanie Ołtarzy, za oprawę liturgiczną, za dostarczenie kwiatów dla dzieci.

9. Niech Dobry Bóg obficie wynagrodzi Wam Drodzy, za składane przez Was wszelkie ofiary na funkcjonowanie naszego Sanktuarium.

10. Serdecznie pozdrawiamy Solenizantów i Jubilatów tego tygodnia i życzymy Wam zdrowia duszy i ciała.

SZCZĘŚĆ BOŻE!
ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.