9 czerwca – IX Niedziela zwykła

1. Przeżywamy dziś X Niedzielę w ciągu roku i gościmy w naszej wspólnocie o. Artura Wilczek, ze Zgromadzenia O. Redemptorystów. O. Artur posługuje na dalekiej Syberii. Dziś głosi w naszej wspólnocie Słowo Boże, dając też świadectwo pracy kapłańskiej w trudnych warunkach. Po Mszy Świętej ofiarą do puszki można wesprzeć Jego ofiarna posługę w tym szczególnym miejscu świata.
2. W najbliższy wtorek Msza Święta wieczorna także w intencji Stowarzyszenia Matki Bożej Patronki Dobrej śmierci, a po modlitwach i adoracji spotkanie w sali św. Jana Pawła II.
3. W środę Msza św. wieczorna w int. zmarłych Rycerzy Zakonu św. Jana Pawła II, po niej spotkanie formacyjne w sali rycerskiej.
4. W czwartek przypada 13 dzień czerwca, a zatem kolejny dzień fatimski. Po Mszy Świętej procesja wokół Sanktuarium ze świecami oraz w ramach adoracji Różaniec fatimski.
5. W piątek Msza Święta wieczorna także Męskiego Bractwa Chrystusa Króla jako przebłaganie za grzechy Polskiego Narodu. Po Mszy Świętej procesja wokół Sanktuarium z figurą Chrystusa Króla Polski oraz adoracja z modlitwami oraz studium o Chrystusie Królu do 20.30.
6. Nabożeństwa Czerwcowe od Niedzieli do Czwartku po Mszy Świętej wieczornej i następnie adoracja do 18.30. Nabożeństwo Czerwcowe w Piątek o 16.15 a w Sobotę o 16.30 przy kapliczce Serca Pana Jezusa.
7. Intencja dla Róż Różańcowych na czerwiec: o światło Ducha Świętego dla wyboru Nowego Pasterza dla naszej Diecezji.
8. Wszystkim Wam Drodzy, którzy składacie jakiekolwiek ofiary na funkcjonowanie naszego Sanktuarium niechaj Dobry Bóg obficie wynagrodzi błogosławiąc Wam we wszystkich sprawach życia.
9. Serdecznie pozdrawiamy Solenizantów oraz Jubilatów tego tygodnia i życzymy Wam Bożego pokoju w sercu i w Rodzinie.

SZCZĘŚĆ BOŻE!