20 października – XXIX Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. W ubiegłą niedzielę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia zebraliśmy 2895 zł. Bóg zapłać!

2. Nabożeństwa różańcowe z racji na miesiąc październik od poniedziałku do piątku o 17:15, a w soboty i niedziele po Mszy Świętej wieczornej. Dzieci zapraszamy szczególnie w poniedziałki, środy i piątki.

3. Trwa Nadzwyczajny Miesiąc Misyjny. Dziś po Eucharystii o 11:30 przedstawienie w wykonaniu członków Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci działającego przy naszej parafii. Po przedstawieniu dzieci przeprowadzą zbiórkę na misje. Serdecznie zapraszamy!

4. W najbliższą środę po Mszy Świętej wieczornej w Sali św. Jana Pawła II kolejny film o tematyce misyjnej, tym razem pokazujący podróż kapłanów i katechetów z naszej Archidiecezji do Kenii. Zapraszamy!

5. W przyszłą niedzielę swoje imieniny obchodzić będzie s. Sabina. Modlić będziemy się za nią na Eucharystii o 11:30.

6. Od dziś można pobierać kartki na wypominki i z ofiarą, która jest darem serca dla tych, z którymi żyliśmy można będzie składać do specjalnych skarbon. Prosimy, by imiona pisać w mianowniku liczby pojedynczej, np. Józef – gdy chodzi o mężczyznę, Józefa, gdy chodzi o kobietę.

7. Zachęcamy do odwiedzania sklepiku parafialnego, kawiarenki i biblioteki w sali św. Jana Pawła II oraz do nabywania prasy katolickiej: Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Małego Gościa oraz naszej parafialnej gazetki Christus Regnat, którą można nabyć za dobrowolną ofiarę.

8. Dziękujemy za życzliwość, za wszelkie ofiary. Bóg zapłać!

9. Solenizantom i Jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy obfitych łask Bożych.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *