20 sierpnia – XX Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. W przeżywaną XX Niedzielę w ciągu roku gościmy w naszej Wspólnocie ks. Marka Zołoteńkiego, który jest Proboszczem w Parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Wałbrzychu. Ks. Marek głosząc dziś Słowo Boże kwestuje na budowę parafialnego kościoła. Jeżeli ktoś zechce wesprzeć to dzieło ks. Marka w tych trudnych czasach, to jest możliwość złożenia ofiary do puszki przy drzwiach wejściowych kościoła.

2. W ubiegłą niedzielę s. Vianneya, na prowadzoną przez siostry działalność opiekuńczą nad osobami niepełnosprawnymi, zebrała 14.100 zł. Wszystkim, którzy złożyliście ofiary na ten cel, niech Dobry i Miłosierny Bóg wynagrodzi.

3. W najbliższy piątek Rycerze Zakonu św. Jana Pawła II po Mszy świętej wieczornej będą kwestować na Fundację Małych Stópek, która pomaga dzieciom uratowanym przed aborcją i ich mamom.

4. Przypomnienie dla Parafian, a informacja dla gości o możliwości adoracji Pana Jezusa, do której gorąco zachęcamy również podczas urlopu. I tak: we czwartek od godz. 17.15 oraz godzina Święta od 23.00 do 24.00, w piątek od godz. 15.00 do Mszy świętej wieczornej, w sobotę po Mszy Świętej wieczornej do 21.00 oraz w niedzielę po Mszy Świętej wieczornej do 19.00.

5. Przypominamy Drodzy o stosownym stroju w Kościele. Stosowny to taki, który jest wyrazem szacunku i wiary. Niestety, pomimo przypominania, wiele osób tego nie uwzględnia. A jest to bardzo ważna sprawa.

6. Niech Dobry Bóg wszystkim Wam Drodzy Parafianie i Goście hojnie wynagrodzi za wszelką Waszą życzliwość, za wszelkie ofiary, którymi wspieracie funkcjonowanie naszego Sanktuarium Chrystusa Króla.

7. Pragniemy też złożyć serdeczne życzenia Wszystkim Wam Drodzy, którzy w tym tygodniu będziecie przeżywać czy to imieniny czy jubileusze. Pan Bóg najlepiej wie czego Wam potrzeba i niech tego Wam udziela ku Waszemu szczęściu i zbawieniu.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.