21 kwietnia – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego

Ogłoszenia

Autor:

1. Chrystus zmartwychwstał! Alleluja! Radujemy się ze zwycięstwa Jezusa nad śmiercią, piekłem i szatanem. Dziś Msza Święta z procesją rezurekcyjną o godz. 6:00, w związku z czym nie będzie Eucharystii o godz. 7:00. Pozostałe Msze Św. według porządku niedzielnego. Po Eucharystii o 17:00 adoracja eucharystyczna do 19:00 jak w każdą niedzielę.

2. W Poniedziałek Wielkanocny Msze Święte według porządku niedzielnego. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone także na Katolicki Uniwersytet Lubelski oraz Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.

3. Oktawa Wielkanocy trwa do Niedzieli Bożego Miłosierdzia włącznie. Zachęcamy, by w tym czasie postarać się znaleźć więcej czasu na modlitwę wdzięczności Bogu, ale też na pobycie z bliskimi. W nadchodzący piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4. Katecheza dla dzieci pierwszokomunijnych w czwartek o godz. 17:00.

5. Codziennie, do niedzieli włącznie zapraszamy na godz. 15:00 do udziału w Koronce do Bożego Miłosierdzia w formie nowenny przed Świętem Miłosierdzia.

6. Od 25.04. rozpoczniemy nowennę przygotowującą naszą Parafię do uroczystego wprowadzenia relikwii św. Jose Sancheza del Rio, która będzie miała miejsce 04.05. przez posługę ks. bpa Henryka Wejmana.

7. W sobotę 27.04. po Mszy Św. wieczornej Adoracja Pana Jezusa ze śpiewem prowadzonym przez zespół Morze Miłosierdzia. Gorąco zapraszamy!

8. Wyjazd na Marsz dla Życia 28.04.2019 r. Zapisy w zakrystii. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym radosnym, barwnym orszaku obrońców życia, a jedno-cześnie dania świadectwa wiary i wierności Bożym wartościom.

9. Dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali naszą świątynię na obchód Uroczystości Paschalnych oraz zaangażowali się w posługę liturgiczną i muzy-czną. Bóg zapłać!

10. Dziękujemy za wszelkie ofiary na prowadzone remonty, kwiaty na dekorację kościoła oraz na potrzebujących.

11. Wszystkim naszym drogim Parafianom i Gościom życzymy owocnie przeżytej Uroczystości Zmartwychwstania Pańskiego! Niech Jezus, który zwyciężył śmierć, grzech i smutek, napełnia nas nadzieją!

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *