22 stycznia – III Niedziela zwykła

1. Trwamy w przygotowaniu do Misji Parafialnych w przeżywanym przez nas jubileuszowym roku powstania naszej Parafii. W związku z tym najbliższa Niedziela to będzie niedziela przedmisyjna i z tej racji będziemy gościć O. Wojciecha ze Zgromadzenia Ojców Redemptorystów, który będzie również jednym z prowadzących te misje. Prosimy o modlitwę w intencji o owoce tych misji o podjęcie też postu.

2. W najbliższą środę imieniny będzie przeżywał ks. Miłosz, który o godz. 17.00 będzie sprawował imieninową Mszę Świętą i będzie możliwość złożenia życzeń. Zapraszamy do udziału w tej Mszy Świętej i modlitwy w intencji Solenizanta, aby wypraszać dla ks. Miłosza Boże błogosławieństwo.

3. W środę po Mszy Świętej będzie możliwość złożenia do puszki ofiar na fundacje „Małych stópek”, która wspiera dzieci uratowane przed aborcją.

4. Zapraszamy do włączenia się do Różańcowej Róży Rodziców modlących się za dzieci. Zadaniem codziennym jest jeden dziesiątek Różańca Świętego. Tym samym pragniemy prosić o duchową ochronę przed zepsuciem moralnym i duchowym naszych dzieci.

5. Przypominamy o rekolekcjach organizowanych przez naszą diecezję. Zapisy w zakrystii po Mszy Świętej.

6. W najbliższą sobotę Adoracja Eucharystyczna po Mszy Świętej wieczornej z udziałem Zespołu Morze Miłosierdzi. Będzie to czas szczególnej adoracji także tajemnicy Narodzenia Pana Jezusa poprzez śpiew kolęd.

7. Wyrażamy Wam Drodzy wdzięczność za składane ofiary na funkcjonowanie naszej Parafii prosząc, aby Dobry Bóg wynagradzał Wam za Waszą hojność.

8. Wszystkim którzy w tym tygodniu będziecie przeżywać swoje osobiste bądź rodzinne święta niech Miłosierny Bóg napełnia Was swoimi darami.