23 października – XXX Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Dzisiejsza Niedziela rozpoczyna tydzień misyjny.

2. W ubiegłą niedzielę na Fundację Nowego Tysiąclecia zebraliśmy
2850 zł. Wszystkim Wam Drodzy, którzy złożyliście ofiary na ten szczytny cel, niech Dobry Bóg błogosławi.

3. W najbliższy wtorek Msza Święta o 18.00 także w intencjach Radia Maryja, TV Trwam i dzieł powstałych, a także w int. Ojca Świętego, kapłanów naszej Parafii oraz o powołania kapłańskie i zakonne. Po Mszy św. Rycerze św. Jana Pawła II będą kwestować dla Fundacji Małych Stópek działającej na rzecz dzieci poczętych, zagrożonych aborcją i ich matek.

4. W najbliższą sobotę adoracja Eucharystyczna z uczestnictwem zespołu Morze Miłosierdzia.
Zapraszamy na trwające jeszcze nabożeństwa Różańcowe, także Tych z Was, którzy jeszcze z różnych względów nie wzięliście udziału. Przypominamy wołanie Maryi z Fatimy i z innych objawień aby codziennie odmawiać Różaniec.

5. Kartki na wypominki są przy wejściu kościoła. Podane są konkretne daty, abyśmy mogli w tej modlitwie uczestniczyć. Prosimy pisać imiona naszych zmarłych w mianowniku, aby ułatwić nam prawidłowe wyczytanie imion podanych zmarłych. Wypominki prosimy składać do przygotowanych i opisanych skrzynek przy wejściu do kościoła czy też w tygodniu za kratą na balkon kościoła.

6. Solenizantom oraz Jubilatom tego tygodnia życzymy nieustannej opieki Bożej za przyczyną Świętych Patronów i Aniołów Stróżów.

7. Wszystkim Wam Drodzy za składane ofiary, za życzliwość i dobro niech Dobry Bóg obficie błogosławi. I to błogosławieństwo Boga Wszechmogącego na zakończenie Eucharystii z wiarą przyjmijmy. Szczęść Boże!

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.