24 stycznia – III Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Niedzielna liturgia Słowa przypomina, że każdy chrześcijanin jest powołany do współpracy z Duchem Świętym w głoszeniu Dobrej Nowiny, przede wszystkim świadectwem naszego życia.

2. Dobiega końca Tydzień Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Jutrzejsze święto Nawrócenia Świętego Pawła, Apostoła Narodów, stanowi jego zwieńczenie.

3. We wtorek, w liturgiczne wspomnienie Świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa, przeżywać będziemy Dzień Islamu. Módlmy się w intencji wyznawców tej religii, z którymi łączy nas postać ojca wiary – Abrahama. Prośmy szczególnie, aby religii nie wykorzystywano instrumentalnie i z jej powodu nie dochodziło do prześladowań, gwałtów i przemocy.

4. We wtorek na wieczornej Mszy św. będziemy się modlić w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam.

5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy a po niej Msza św. w intencji próśb i podziękowań.

6. W piątek od godz. 15.00 Godzina Miłosierdzia i Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po wieczornej Mszy św. Zapraszamy na film religijny do sali numer 2.

7. W sobotę o godz. 7.00 Godzinki do NMP, a po Mszy św. wieczornej adoracja do godz. 20.00 z indywidualnym błogosławieństwem Najświętszym Sakramentem

8. W przyszłą niedzielę 31 stycznia o godz. 16.00 zapraszamy na koncert noworoczny utworów kolędowych i klasycznych. Wystąpią soliści : Małgorzata Oliwieska-Stankiewicz – sopran oraz Michał Wojciechowski – baryton, a na organach grać będzie Mariusz Stankiewicz. Po koncercie można będzie nabyć płyty.

9. Zakończyliśmy duszpasterskie odwiedziny kolędowe rodzin naszej parafii. Drodzy Parafianie, za Waszą życzliwość, za wszystkie spotkania, rozmowy pragniemy Wam wszystkim podziękować. Zapewniamy Was o naszej modlitwie. Serdeczne „Bóg zapłać” za złożone ofiary.

10. Polecamy prasę katolicką: Tygodniki Niedziela i Gość Niedzielny oraz nowy numer Gazetki Parafialnej Christus Regnat – w tym numerze dołączony jest nasz obrazek parafialny Jezusa Miłosiernego z warunkami odpustu kościoła stacyjnego oraz modlitwą na Jubileuszowy Rok Miłosierdzia. Ofiary na wydawanie kolejnych numerów Gazetki Parafialnej prosimy składać wraz z ofiarami na tace. Rozwiązania z konkursów z Gazetki prosimy wrzucać do skrzynki przy obrazie Jezusa Miłosiernego. Losowanie nagród w niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30.

11. Daru zdrowia i obfitości łask Bożych przyzywamy dla solenizantów i jubilatów tygodnia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *