24 lipca – XVII Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

 1. Posługę Słowa pełni dziś u nas ks. Daniel Majchrzak, który opowie o Szczecińskiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Po Mszach Świętych można wesprzeć materialnie dzieło pielgrzymki oraz zostawić ks. Danielowi swoją intencję, którą pielgrzymi będą omadlać w drodze. Jutro o 21:00 nad morzem Apel Jasnogórski z pielgrzymami, we wtorek zaś z naszego sanktuarium wyruszy Szczecińska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Eucharystia z pielgrzymami o 7:00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Stąd Msza z 7:30 rozpocznie się ok. 7:45.
 2. Gości u nas duet muzyczny Maja i Matan. Po każdej Mszy Świętej będzie możliwość nabycia ich płyty.
 3. Parafialny Zespół Caritas zaprasza dziś na poczęstunek od 9:00 do 15:00. Zapraszamy również do kawiarenki parafialnej.
 4. Ks. Marek Zołoteńki zebrał na budowę kościoła w Wałbrzychu 663r zł i 37,5 euro.
 5. Jutro świętego Krzysztofa – patrona kierowców. Poświęcenie pojazdów po Mszy wieczornej.
 6. Również jutro po wieczornej Mszy Świętej Rycerze św. Jana Pawła II przeprowadzą kwestę na działania pro life prowadzone przez Fundację Małych Stópek
 7. We wtorek Msza Święta wieczorna w intencji Rodziny Radia Maryja.
 8. W czasie wakacji kancelaria parafialna czynna we wtorki po porannej Mszy do 9:00, w czwartek po wieczornej Mszy do 19:20, a w sobotę od 11:00 do 12:00. W pilnych sprawach można zadzwonić na numer telefonu parafialnego lub zgłosić się do kapłana po Eucharystii.
 9. Miesiąc lipiec to czas czci Najdroższej Krwi Pana Jezusa. Stosowna litania i koronka w czwartki i piątki o 17:30, w niedziele na rozpoczęcie adoracji po wieczornej Eucharystii, a w soboty o 17:30 przy kapliczce na zewnątrz.
 10. W przyszłą niedzielę posługę Słowa pełnić będzie ks. Mariusz Zybura. Po Mszach Świętych będzie można wesprzeć jego parafian na Ukrainie.
 11. Pozdrawiamy naszych Parafian i Gości, a za wszelką życzliwość i ofiary mówimy: Bóg zapłać!
 12. Solenizantom i Jubilatom życzymy obfitych łask!

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.