24 września – XXV Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

1. Przeżywamy dziś XXV Niedzielę w ciągu roku.

2. Jutro, w poniedziałek, po Mszy św. wieczornej Rycerze św. Jana Pawła II bedą kwestować na rzecz Fundacji Małych Stópek, opiekującej się dziećmi uratowanymi przed aborcją i ich mamami.

3. Przypominamy, że codziennie o godz. 15. 00 w naszym Sanktuarium odmawiamy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i zapraszamy na te modlitwę. Natomiast w środę 27 września odmówimy ją przy kapliczce Serca Pana Jezusa.

4. Do soboty włącznie codziennie modlitwą Różańcową wynagradzamy za grzechy Narodu Polskiego. Zapraszamy do tej modlitwy także w domu, jeżeli nie możemy przyjść do kościoła. Od poniedziałku do piątku o godz. 17.15. a w sobotę po Mszy Świętej.

5. W piątek obchodzić będziemy uroczystość Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela. Jest to okazja aby przypomnieć sobie o istnieniu świata Aniołów poprzez których Pan Bóg chce nam okazać swoją miłość.

6. W sobotę adoracja z udziałem zespołu Morze Miłosierdzia.

7. Przypominamy, że do końca września przyjmujemy zapisy młodzieży do Sakramentu Bierzmowania oraz dzieci do I Komunii świętej na rok 2025, jako że przygotowanie końcowe do tych sakramentów według zarządzenia ks. Arcybiskupa trwa dwa lata.

9. Zapraszamy dzieci do scholki parafialnej a spotkanie z ks. Miłoszem dziś po Mszy Świętej o godz. 11.30.

10. Niech Dobry Bóg wszystkim Wam Drodzy za składane wszelkie ofiary na nasze Sanktuarium i funkcjonowanie Parafii obficie błogosławi. Dziękujemy też za Waszą życzliwość pod adresem nas – kapłanów.

11. Tym którzy w tym tygodniu będziecie przeżywać imieniny bądź obchodzić jakiekolwiek jubileusze niech Dobry Bóg obdarza zdrowiem duszy i ciała.

ks. kan. Bogusław Gurgul – proboszcz

Comments are closed.