25-26 grudnia – Narodzenie Pańskie

Ogłoszenia

Autor:

  1. Przeżywamy Oktawę Uroczystości Narodzenia Pańskiego – świętowanie przyjścia na świat Mesjasza trwa osiem dni. Dzisiejsza niedziela jest dedykowana Świętej Rodzinie – Jezusowi, Maryi i św. Józefowi. Ofiary złożone na tacę przeznaczone są też na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny Uniwersytetu Szczecińskiego.
  2. Jutro święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty. Poświęcenie wina na Eucharystii o 17:00.
  3. We wtorek Eucharystia w intencji Rodziny Radia Maryja o 17:00.
  4. W piątek zakończenie roku kalendarzowego. Podczas Eucharystii o 17:00 będziemy dziękować za otrzymane łaski i prosić o błogosławieństwo na Nowy Rok. Od 23:00 będzie adoracja w ostatniej godzinie roku kalendarzowego i błogosławieństwo parafii o północy.
  5. W sobotę, 01.01. Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze Święte wg porządku niedzielnego. Jest to jednocześnie pierwsza sobota miesiąca. Możliwość spowiedzi podczas Mszy Świętych. Adoracja do 20:00.
  6. Do końca grudnia można zgłaszać pragnienie wizyty duszpasterskiej.
  7. Dziękujemy za wszelkie zaangażowanie w życie naszej rodziny parafialnej, szczególnie za pomoc przy dekorowaniu kościoła na okres Narodzenia Pańskiego oraz przy ubogaceniu liturgii Pasterek. Bóg zapłać za wszelkie ofiary na funkcjonowanie parafii oraz dary złożone na Paczuszkę dla maluszka. Do tych podziękowań dołącza się Fundacja Małych Stópek, która rozdysponuje to wszystko dla dzieci uratowanych z aborcji i domów samotnej matki.
  8. Pozdrawiamy Jubilatów i Solenizantów rozpoczynającego się tygodnia.

ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *