26 września – XXVI Niedziela zwykła

Ogłoszenia

Autor:

  1. Siostra Barbara na misje w Zambii zebrała 9800 zł. Dziękujemy za złożone ofiary.
  2. We wtorek wieczorna Msza Święta w intencji Rodziny Radia Maryja.
  3. W pierwszy piątek miesiąca Msze Święte o 7:00, 7:30, 9:00 (wynagra-dzająca, po niej nabożeństwo do Serca Jezusowego i droga krzyżowa) oraz o 18:00. Adoracja Najświętszego Sakramentu jak w każdy piątek od g. 15:00 do wieczornej Mszy. Ksiądz proboszcz odwiedzi chorych.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca księża wikariusze odwiedzą chorych, po Eucharystii wieczornej adoracja z różańcem i medytacją w duchu wynagrodzenia Niepokalanego Serca NMP.
  5. W piątek rozpoczyna się październik – miesiąc poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Nabożeństwo różańcowe w niedziele po wieczornej Mszy Świętej, czyli ok. 17:50, zaś od poniedziałku do piątku o 17:15, w soboty po wieczornej Mszy, czyli ok. 18:50. Dzieci i młodzież zapraszamy szczególnie w poniedziałki, środy i piątki.
  6. Przygotowanie do życia eucharystycznego (I spowiedzi i Komunii Świętej) oraz do bierzmowania trwa dwa lata. Zapisy do końca września. Rodziców dzieci komunijnych z klasy III zapraszamy na spotkanie dziś po Mszy Świętej o 11:30, a z kl. II za tydzień również po Mszy o 11:30
  7. Za zgodą i przy akceptacji ks. abpa Andrzeja Dzięgi, którego pragnieniem jest ustanowienie w naszej świątyni sanktuarium Chrystusa Króla, chcemy się podjąć wykonania ołtarza głównego w formie tryptyku. Koncepcję wykonania możemy zobaczyć na tablicy po lewej stronie kościoła. Koszt wykonania to ok. 150 000 zł. Będzie to drewno, złocenia, rzeźby. Jeśli ktoś z Was, Drodzy Parafianie i Goście, chciałby mieć udział w tym dziele, to prosimy o kontakt z księdzem proboszczem lub wpłatę na konto z dopiskiem: ofiara na ołtarz, lub na tacę również z dopiskiem: ofiara na ołtarz. Darczyńcom niech Chrystus Król błogosławi!
  8. Kawiarenka parafialna w sali Jana Pawła II, czynna jest w każdą niedzielę do 14:00. Zapraszamy!
  9. Dziękujemy za wszelkie ofiary, życzliwość i zaangażowanie w życie parafii.
  10. Jubilatom i Solenizantom życzymy wielu łask Bożych, a wszystkim Parafianom i Gościom bezpiecznego i błogosławionego przeżywania ostatnich letnich dni.

Ks. Bogusław Gurgul – proboszcz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *